واکنش ها به گل جنجالی مهدی طارمی


واکنش های جنجالی به گل به خودی مهدی طارمی

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پرتغالی ریو آوه شب قبل از بازی تیمش در جام حذفی پرتغال در محاسبه اشتباه کرد و به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد.

بازیکنان ریو آوئا صبح امروز در جام حذفی پرتغال به مصاف پورتیمون رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

اتفاق جنجالی در این دیدار این بود که مهدی طارمی مهاجم نماینده کشورمان به اشتباه با سر ریوآوه دروازه خود را باز کرد تا این دیدار با تساوی به پایان برسد.

واکنش رسانه های پرتغالی به گل به خودی مهدی طارمی

اوجوگوی پرتغال درباره اشتباه طارمی نوشت: طارمی همیشه برای ریوآوه گل می دهد اما این بار در معادله اشتباه کرد و دروازه خودش را باز کرد.

سایت پرتغالی بارلاونتو نیز در مورد این اشتباه نوشت: طارمی گل زد اما این بار نه برای ریوآوه که برد بازی حریف را به تساوی تبدیل کند.

در این بازی البته طارمی می خواست اشتباه دقیقه 81 بازی را جبران کند و می توانست با گل حریف تک به تک شود که به اشتباه مهار شد و رقیب کارت قرمز گرفت. از قاضی

واکنش سرمربی ریو آوخا به گل به خودی مهدی طارمی

صحبت های ریو آوهو درباره گل به خودی طارمی:

کارلوس کاروالال با گل به خودی مهدی طارمی، ملی پوش ایرانی به تساوی تیمش در جام حذفی پرتغال واکنش نشان داد.

بامداد امروز (یکشنبه) با تساوی یک بر یک دیدار پورتیموننس و ریو آوه از گروه C جام حذفی پرتغال به پایان رسید.

بیشتر بخوانید  ماجرای ویدئو جنجالی قرص ضدبارداری علی مطهری چیست ؟

موریرا در دقیقه 31 اولین گلی بود که برای ریو آوه گلزنی کرد. در دقیقه 48 مهدی طارمی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی به تساوی برسد.

مهدی طارمی در دقیقه 90 بازی کرد.

کارلوس کاروالال، سرمربی ریو آوه، دقایقی پس از بازی گفت: «هنوز چیزی در مورد تیم صعود کننده از این گروه مشخص نیست. از این به بعد تمرکزمان روی بازی بعدی است. ما در این تور چند طرفدار داشتیم. اگرچه تعداد آنها کم بود اما در حمایت از تیم ریو آوئا موثر بودند.

در جدول گروه C جام حذفی پرتغال، تیم های پورتیموننسه و ریو آوه با همین نتیجه چهار رده اول و دوم را در اختیار دارند. گیماراش و بنفیکا هم بدون امتیاز هستند. جام حذفی پرتغال در 4 گروه 4 تیمی برگزار می شود و تیم های برتر راهی مرحله نیمه نهایی خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

فیلم | مهدی طارمی گل به خودی را جبران کرد


دیدگاهتان را بنویسید