یارانه ها امشب در ساعات پایانی قابل برداشت است


به گزارش سلام نوبه نقل از ایسنا، ستاد تنظیم بازار نیز در بیانیه شماره ۲ خود تاکید کرد:

در این بیانیه آمده است:

«پس از بیانیه قبلی و سخنان رئیس جمهور در گفتگوی پرشور و مستقیم با مردم، با احترام و تشکر از همراهی یکایک مردم شریف ایران در اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها با توجه به اقدامات انجام شده. و تامین کالاهای اساسی نیازهای مردمی و مطالعات تخصصی در خصوص اصلاح و همسان سازی قیمت کالاهای مشمول طرح (روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات) به شرح زیر اعلام می شود:

1- بنا به پیشنهاد سازمان حمایت مصرف‌کننده و تولیدکننده و موافقت ستاد تنظیم بازار، سقف بالای قیمت این کالاها از طریق اتحادیه‌ها و تشکل‌های ذی‌صلاح تعیین و اعمال می‌شود و قیمت‌های جدید الزامی است. اعمال می شود. استانداران برای تعدیل قیمت کالاها در هر استان و نظارت بر رعایت قیمت ها اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

2- بار دیگر اعلام می شود مانند گذشته یارانه نان و دارو برای تمامی دهک ها و اقشار جامعه برقرار می شود و این اقلام مشمول تغییر قیمت نمی شوند.

3- با عنایت به موارد فوق در بند یک، مبلغ کمک هزینه زندگی پرداختی ماه اول از ساعات پایانی امشب کسر خواهد شد.

4- کلیه افرادی که به هر دلیلی شرایط دریافت یارانه در این طرح را ندارند می توانند جهت بررسی وضعیت در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی (https://hemauat.mcls) مراجعه کنند. Ir). برای افرادی که درخواست آنها پس از بررسی تایید می شود، یارانه کارمزد از ابتدای طرح به طور کامل محاسبه و پرداخت می شود.

بیشتر بخوانید  هواپیمای بی سرنشین ۹۰ روز در آسمان پرواز می کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

5- افزایش قیمت سایر کالاها بدون طی مراحل قانونی ممنوع است و همانطور که در بیانیه شماره یک تاکید شد، سازمان های تعزیرات و حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان موظفند نظارت مستمر بر بازار و برخورد با هرگونه تخلف را داشته باشند. . لطفاً هموطنان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق سامانه ارتباطات مردمی (شماره 124 و 135) به نهادهای مذکور اطلاع دهند.

ستاد تنظیم بازار »

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید