چرا کتونی زرنگی پخش نشد ؟


چرا کتونی زرنگی پخش نشد ؟

دلگرم: پخش سریال کمدی «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور، دیشب (۱۱ بهمن) در آخرین لحظات از شبکه سه متوقف شد و اینک خبر می‌رسد این مجموعه تلویزیونی برای همیشه توقیف شده است.

قائم مقام شبکه‌سه از توقف پخش سریال «کتونی‌ زرنگی» خبر داد

محسن یزدی: متاسفانه در ادامه تولید این سریال به دلیل خطای فاحش کارگردان، شبکه تصمیم به توقف پخش این سریال گرفت

سریال «کتونی زرنگی» از دیشب قرار بود روی آنتن شبکه سه برود که به‌دلیل انتشار برخی اظهارات کارگردان در فضای مجازی، از پخش آن جلوگیری شد

علی ملاقلی‌پور فرزند مرحوم رسول ملاقلی‌ پور پس از حوادث آبان‌ ماه در فضای مجازی بسیار فعال و به گفته قائم‌ مقام شبکه سه دچار خطای فاحش شده بود،

عذرخواهی ملاقلی پور

علی ملاقلی‌پور، کارگردان سینما و تلویزیون که پخش سریال «کتونی زرنگی» او از شبکه سه، دیشب در آخرین لحظات متوقف شد، در متنی اینستاگرامی، بابت حرف‌هایش در فضای مجازی، عذرخواهی کرد.

این کارگردان جوان نوشت: «از دیشب، حوالی پخش سریال کتونی زرنگی برخی کامنت‌ها و بحث‌های فضای مجازی که گاهی در فضای احساسی رقم می‌خورد در برخی فضاها دست به دست شده و جوری وانمود شده که گویی بنده با انقلاب اسلامی تضاد دارم ! سابقه مستندسازی بنده نشان می‌دهد که مدافع جریان انقلاب اسلامی و امام خمینی هستم آن هم به واسطه سالها مطالعات تاریخی سیاسی که علاقه همیشگی بنده است و بارها کتب مختلف در این باب را در صفحه شخصی به علاقه‌مندان به تاریخ و سیاست و انقلاب اسلامی معرفی کردم .
البته نکات و انتقادات و اختلاف سلیقه‌های شخصی هم در أین موارد دارم اما اینها باعث نمی‌شود که هیچ‌گاه در مقابل اسلام بایستم . گاهی جدل‌های درون انقلاب اسلامی نباید باعث شود دچار دوگانگی شویم. می‌دانم برخی کامنت‌ها و مطالب بنده تند بوده و باعث ناراحتی طرفداران رهبری شده است که قصد کدورت نداشتم و از این بابت عذر خواهی می‌کنم. البته این‌قدر توان تشخیص دارم که رخت چرک‌ها را جلوی غریبه‌ها نشویم و با تمام اعتقادات خاص و انتقاداتم بارها در مناظره‌های سیاسی شکل گرفته پس از مستند جنجالی راه طی شده که با افراد نهضت آزادی داشتم از آقای خامنه‌ای در مقابل جریان‌های کمونیست و لیبرال دفاع کردم که گواه این حرف مناظره‌های بنده در دانشگاه شریف و دانشکده پرستاری شهید بهشتی و جشنواره عمار هست.
اگر در خانه بحثی شد و صدایم بیرون رفت دلیل بر این نیست که من بیرون خانه ایستاده‌ام.
عکس از روز مصاحبه و گفتگو با احمد احمد مبارز سیاسی دوران انقلاب اسلامی ، دغدغه‌ای دائمی که مدام درگیر شناخت مطالعه تاریخ سیاسی و شفاهی‌ام کرده اما مطمئنا همه نتایج یکسان نیست و اختلاف سلیقه بدیهی است.»

ماجرای سریال کتونی زرنگی

ماجرای سریال کمدی کتونی زرنگی به این شکل است : آقام همیشه میگه زِرنگ ته چاهه…، ولی نمی‌دونه اگه من ته چاهم باشم، کفترِ چاهی‌ام، بالاخره می‌پرم! هدایت هاشمی، افسانه چهره‌آزاد، ملیکا شریفی‌نیا، علی سلیمانی، برزو ارجمند و سحر ولدبیگی برخی بازیگران «کتونی زرنگی» هستند

بیشتر بخوانید  قیمت اوراق مسکن کاهش یافت

بیشتر بخوانید :

داستان و بازیگران سریال کتونی زرنگی سریال جایگزین وارش


دیدگاهتان را بنویسید