جاده های این 19 استان برفی و بارانی است / از سفرهای غیر ضروری خودداری کنیدبه گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهور از بارش برف و باران در جاده های 19 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی کشور گفت: بر اساس گزارش های دریافتی در برخی مناطق البرز، تهران، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، مازندران، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمان، کرمانشاه بارش برف و باران است. و فارس

وی ادامه داد: همچنین برخی از زنبورها در استان های ایلام، بوشهر، خراسان شمالی، سمنان، خوزستان، یزد و گلستان بارندگی گزارش شده است.

شیرانی از رانندگان و مسافران خواست در این شرایط جوی از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. اما اگر رانندگان قصد رفتن به جاده را دارند، باید توجه داشته باشند که برای عبور از معابر و محورهای پوشیده از برف، زنجیر لاستیک لازم است. در صورت تلف شدن باید فاصله طولی مناسب رعایت شود و رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درباره وضعیت تردد در جاده های کشور نیز گفت: سخت است.

وی درباره محورهای مسدود شده نیز گفت: محور دهگلان – حسین آباد، بزرگراه پل زال – خرم آباد و بالعکس، فهرج – شوره گز، شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدهتر تا اطلاع ثانوی مسدود و تردد از مسیر جایگزین انجام می شود. مسیر .

بیشتر بخوانید  رئیس جمعیت هلال احمر استعفا داد -

دیدگاهتان را بنویسید