پیش بینی 4 روز بارانی برای 16 استان


پیش بینی بارندگی در 16 استان

دلگرم کننده: بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگر در بعدازظهر و اوایل شب در نیمه جنوبی و غربی کرمان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، برخی از مناطق هرمزگان و نیمه جنوبی فارس، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رعد و برق، برف و وزش باد گاهی در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان رخ می دهد.

فردا و پس فردا بعدازظهر و اوایل عصر برای نیمه جنوبی و غربی کرمان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، برخی مناطق فارس و هرمزگان رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید در استان های ساحلی دریای خزر. . دریا، برخی مناطق آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان گاهی رگبار و گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

بعدازظهر سه شنبه در جنوب سیستان و بلوچستان، نیمه جنوبی کرمان، برخی مناطق هرمزگان و جنوب شرق فارس، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید و در خراسان شمالی، گلستان، آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل رگبار پراکنده است. برق

سازمان هواشناسی همچنین اعلام کرد: در سه روز آینده در بعدازظهر سرعت وزش باد در جنوب سمنان، جنوب تهران و در استان های کوم، البرز، قزوین، مرکزی، شمال و شرق اصفهان، یزد و خوزستان افزایش یافت. . و در برخی مناطق باعث گرد و غبار شد و عمان طی سه روز آینده خشن پیش بینی می شود.


بیشتر بخوانید  صادق شیرازی کیست ؟ شناختی مختصر از پیشوای فرقه شیرازی

دیدگاهتان را بنویسید