مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

پیش بینی مهم قیمت دلار / راه قیمت دلار با طلا و سکه جدا شد

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا،با اینکه اکثر معامله‌گران در روز سه‌شنبه تصور می‌کردند که قیمت دلار با افزایش می‌تواند از مرز مقاومت رد شود و خریدار دلار شدند اما این اتفاق در روز چهارشنبه نیفتاد. قیمت دلار هرات در روز چهارشنبه ۵۰ هزار و ۱۵۰ تومان شروع به کار کرد و بین ۵۰ هزار و ۵۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان نوسان داد. قیمت دلار در بازار ارز هرات در پشت‌خط چهارشنبه ۵۰ هزار و ۱۴۰ تومان به کار خود پایان داد.

قیمت دلار سلیمانیه که در پشت خط سه‌شنبه شب در پله دوم کانال ۵۰ هزار تومان بسته شده بود در روز چهارشنبه در ۵۰ هزار و ۳۲۰ تومان آغاز به کار کرد و با کاهش وارد پله دوم شد. قیمت دلار سلیمانیه در پشت خط چهارشنبه شب در ۵۰ هزار و ۲۷۰ تومان بسته شد.

قیمت تتر در روز چهارشنبه پس از ریزش بیت‌کوین در روز سه‌شنبه افزایشی شد و به کانال ۵۱ هزار تومان ورود پیدا کرد. قیمت تتر در روز چهارشنبه بین ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومان تا ۵۱ هزار و ۱۰۰ تومان نوسان داد.

قیمت طلا و سکه در روز چهارشنبه بازار آرامی داشتند و منتظر سخنرانی پاول، رئیس فدرال رزرو بودند. بهای اونس طلا پس‌ از سیگنال‌های فدرال رزرو مبنی بر بدون تغییر ماندن نرخ بهره در ۵.۵ درصد و کاهش نرخ بهره در سال 2024، حدود 2 درصد افزایش یافت. با این افزایش قیمت انس طلا و ورود دوباره به کانال ۲۰۰۰ دلار، قیمت طلای آبشده در پشت خط با افزایش به بالای ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رفت. همچنین پس از سیگنال پاول قیمت بیت‌کوین افزایش نزدیک به ۴ درصدی داشت. از نگاه معامله‌گران اگر قیمت دلار امروز افزایش پیدا نکند به خاطر افزایش قیمت انس، دوباره راه بازار طلا و سکه از دلار جدا می‌شود. معامله‌گران می‌گفتند پاول دوباره در بازارها گرد‌و‌خاک به پا کرد.

بیشتر بخوانید  ماجرای عجیب نوزاد ۷۰۰ گرمی که ۱۵ هفته زودتر از موعد متولد شد!+عکس

گروهی از معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند قیمت دلار امروز به خاطر شانتاژ اتاق‌ها نوسانی خواهد بود. همچنین گروهی از معامله‌گران باتوجه به افزایش قیمت طلا و سکه در پشت خط چهارشنبه می‌گفتند قیمت دلار دوباره از سایر بازارها عقب افتاده و در وقت مناسب دلار جبران خواهد کرد. این دسته تصور می‌کنند این رنج‌زدن‌های قیمت دلار برای خسته کردن معامله‌گران است و معنی این را نمی‌دهد که دیگر کار دلار تمام است.

در مقابل گروهی با طنز به افزایشی‌های بازار می‌گفتند «بزک نمیر بهتر میاد». این دسته با اشاره به اینکه افزایشی‌ها از ابتدای آذر دنبال افزایش قیمت دلار هستند و این اتفاق نیفتاده معتقدند که بازار کاملا در دست بازارساز است.

نکته بازار ارز، ارزش لیر در برابر دلار بود. در رکوردی تاریخی، هر دلار آمریکا از ۲۹ لیر ترکیه بالاتر رفت.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *