مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

وقتی سوگوار و غمگینی واکنشت چیه؟ اولین چیزی که ببینی این راز رو برملا میکنه!

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


آزمون‌های شخصیت تصویری آزمون‌ها و تست‌های جالبی هستند که در برخی موارد واقعیت را به طور واضح به ما گوشزد می‌کنند. هر چند که اینگونه تست‌ها هیچگاه نمی‌توانند جایگزین روندهای درمانی پزشکی باشند ولی به سادگی هم نمی‌توان از نتایج آن‌ها عبور کرد. آزمون شخصیت زیر در رابطه با احساس فرد و رفتار آن در شرایط غمگین و سوگواری می‌باشد.

وقتی ناراحت و کلافه هستید، ممکن است ندانید که چطور باید واکنش نشان دهید. انجام یک ارزیابی سریع از خود می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین راه برای ادامه کار را پیدا کنید. این تست شخصیت جذاب به شما کمک می‌کند تا بهتر بفهمید که چه چیزی در ذهنتان می‌گذرد. شاید این کلید احساس بهتر کردن شما باشد!

هر کس شخصیت منحصربه‌فرد خود را دارد. درک رفتارمان به ما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسیم. این تست شخصیت می‌تواند روشی نسبتا راهگشا برای درک نحوه تعامل ما با دیگران و نحوه برخورد با موقعیت‌های دشوار باشد.

در این تست شخصیت، به نحوه واکنش شما در هنگام ناراحتی و غم زیاد خواهیم پرداخت. با نگاه کردن به اولین چیزی که می‌بینید، می‌توانیم درک بهتری از شخصیت شما داشته باشیم.

بیشتر بخوانید: اولین چیزی که در تصویر ببینید نشان می‌دهد حوصله دارید یا خیر؟

تست شخصیت واکنش به هنگام غم

اول از همه چی میبینی؟ گل یا جمجمه؟

بیشتر بخوانید: اولین چیزی که در تصویر می‌بینی، شخصیتت را مشخص می کند

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جمجمه: طبیعت سوگوار

افرادی که برای اولین بار جمجمه را دیدند، وقتی از آنها پرسیده شد که هنگام غمگینی چه واکنشی نشان می دهند، معمولاً طبیعت پذیرای بیشتری دارند. آنها از مواجهه با درد خود نمی ترسند، بلکه آن را به عنوان بخشی طبیعی از زندگی می پذیرند. آنها معتقدند که اندوه می تواند یک تجربه قدرتمند و آموزنده باشد.

بیشتر بخوانید  هیل: هرگونه فشار بر ایران تنش ها را در اطراف برجام افزایش می دهد

این افراد قدر زیبایی را در همه چیز، حتی در لحظات غمگین، می دانند. آنها در سکوتی که غم می تواند به ارمغان بیاورد، آرامش می یابند. آنها می دانند که زمان بهترین درمانگر است و از آن برای رشد و یادگیری استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: اولین چیزی که در تصویر می بینید نوع دوستی شما را مشخص خواهد کرد!

گل: قدردانی از زیبایی

افرادی که برای اولین بار گلی را دیدند، وقتی از آنها پرسیده شد که هنگام غمگین بودن چه واکنشی نشان می دهند، تمایل دارند از هنر به عنوان راهی برای ابراز احساسات خود استفاده کنند. آنها معتقدند که هنر می تواند به آنها کمک کند تا با غم و اندوه خود کنار بیایند و به چیزهای زیبا در زندگی توجه کنند.

این افراد از زیبایی در همه چیز، حتی در لحظات غمگین، لذت می برند. آنها از هنر به عنوان راهی برای ایجاد چیزی زیبا و معنادار استفاده می کنند. آنها می دانند که اندوه می تواند یک تجربه چالش برانگیز باشد، اما همچنین می تواند یک فرصت برای رشد و خلاقیت باشد.

بیشتر بخوانید: اولین چیزی که ببینید مهارت ارتباطی شما با دیگران را مشخص می‌سازد!

همانطور که در ابتدای متن گفته شد تست‌های شخصیت شناسی تصویری نمی‌توانند راه حل درمانی برای رفع مشکلات روانشناختی افراد باشند. نمی‌توان بر اساس آن فردی را قضاوت نمود یا برچسبی بر او زد. این آزمون‌ها بیشتر جنبه سرگرمی داشته و باید از این منظر به آن‌ها نگاه کرد. به طور مثال در همین تست شخصیت چقدر نتایج با روحیات شخصی خودتان مطابقت داشت؟ درصد تطابق در افراد دیگر چگونه بود؟ با یک حساب سر انگشتی میتوان دریافت که این آزمون‌ها معیار مناسبی برای بررسی رفتاری افراد نیستند بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تنها برای گذران اوقات فراغت به سراغ اینگونه آزمون‌ها بروید.

بیشتر بخوانید  قیمت انواع باتری اتمی خودرو در تهران / مرداد ۱۴۰۰ + جدول

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک گذارید.

منبع: ivblogger

نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *