مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

نرخ بلیت متروی پرند مشخص شد

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا،سعید بشیری در تشریح روند تأیید نرخ بلیت متروی پرند از سوی هیات تطبیق فرمانداری تهران، گفت: برای متروی ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) پیشتر نرخ ۱۳ هزار و ۶۵۰ برای استفاده از کارت بلیت و افزایش ۱۰ درصدی برای بلیت های تک سفره که البته با افزایش کمتر از ۱۰ درصد یعنی ۱۵ هزار تومان، تأیید و اجرایی شده بود.

وی افزود: برای نرخ بلیت متروی پرند نیز بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران بدون هیچ افزایشی همین مبالغ ۱۳ هزار و ۶۵۰ برای استفاده از کارت بلیت و ۱۵ هزار تومان برای بلیت های تک سفره از سوی هیات تطبیق فرمانداری تهران در جلسه روز دوشنبه ۲۷ آذرماه سال جاری با حضور نمایندگان دادگستری و شورای شهر تهران مورد تأیید قرار گرفت. به این ترتیب شهروندان می‌توانند با همان مبلغ پرداختی در ابتدای این خط یعنی ایستگاه شاهد (۱۳هزار و ۶۵۰ یا ۱۵ هزار تومان) تا ایستگاه پرند طی طریق کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در تشریح روند تأیید مصوبات شورا در هیات تطبیق فرمانداری تهران، تأکید کرد: اگر فرمانداری اعتراضی نسبت به مصوبه ای داشته باشد در جلسه ای که مصوبه بررسی می شود مکاتبات را تحویل نماینده شورا که در حال حاضر آقای امانی هستند می دهد و اگر نسبت به مصوبه فرمانداری اعتراضی نداشته باشد، به منزله تأیید قلمداد می شود.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید

بیشتر بخوانید  ماجرای خیزش طوفان نمکی دریاچه ارومیه به سمت تبریز چه بود؟
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *