مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

لیزر طبیعی موهای زائد بدن با باقالی | با باقالی تمام موهای بدنت رو از بین ببر+ویدئو

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


باقالی یک ماده غذایی مغذی و خوشمزه است که می‌توان آن را به روش‌های مختلفی مصرف کرد. علاوه بر ارزش غذایی، باقالی دارای خواص دارویی نیز است. یکی از این خواص، خاصیت لیزر طبیعی موهای زائد بدن است.

باقالی حاوی مقادیر زیادی از ویتامین C و اسید فولیک است. این دو ماده مغذی می‌توانند به کاهش رشد موهای زائد کمک کنند. همچنین، باقالی حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی است که می‌توانند به بهبود سلامت پوست کمک کنند.

برای استفاده از باقالی به عنوان لیزر طبیعی موهای زائد بدن، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

ابتدا، باقالی‌ها را خرد کنید و آن‌ها را به صورت خمیر درآورید. سپس، خمیر باقالی را روی ناحیه مورد نظر بمالید و به مدت 15 دقیقه ماساژ دهید. بعد از 15 دقیقه، خمیر را با آب ولرم بشویید. این کار را دو بار در روز تکرار کنید تا نتیجه مطلوب را مشاهده کنید.

ابتدا، باقالی‌ها را بپزید و سپس آن‌ها را له کنید. سپس، له شده باقالی را روی ناحیه مورد نظر بمالید و به مدت 20 دقیقه ماساژ دهید. بعد از 20 دقیقه، له شده باقالی را با آب ولرم بشویید. این کار را یک بار در روز تکرار کنید تا نتیجه مطلوب را مشاهده کنید.

ابتدا، باقالی‌ها را بپزید و سپس آن‌ها را به صورت پوره درآورید. سپس، پوره باقالی را با عسل مخلوط کنید. مخلوط باقالی و عسل را روی ناحیه مورد نظر بمالید و به مدت 30 دقیقه ماساژ دهید. بعد از 30 دقیقه، مخلوط باقالی و عسل را با آب ولرم بشویید. این کار را دو بار در روز تکرار کنید تا نتیجه مطلوب را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید  یحیی خطاب به مسی: تو پادشاهی!

لازم به ذکر است که استفاده از باقالی به عنوان لیزر طبیعی موهای زائد بدن ممکن است زمان‌بر باشد. برای مشاهده نتیجه مطلوب، باید این کار را به طور منظم انجام دهید. همچنین، ممکن است در ابتدا، موهای زائد شما کمی تیره‌تر و ضخیم‌تر شوند. این امر طبیعی است و بعد از چند بار استفاده، موهای زائد شما شروع به نازک شدن و کم شدن می‌کنند.

در اینجا چند نکته برای افزایش اثربخشی باقالی به عنوان لیزر طبیعی موهای زائد بدن آورده شده است:

  • قبل از استفاده از باقالی، پوست خود را کاملاً تمیز کنید.
  • از باقالی تازه استفاده کنید.
  • خمیر یا پوره باقالی را به طور مساوی روی ناحیه مورد نظر بمالید.
  • به مدت کافی باقالی را روی پوست خود ماساژ دهید.
  • بعد از استفاده از باقالی، پوست خود را با آب ولرم بشویید.

اگر دارای پوست حساس هستید، قبل از استفاده از باقالی به عنوان لیزر طبیعی موهای زائد بدن، ابتدا آن را روی یک قسمت کوچک از پوست خود امتحان کنید تا از بروز هرگونه واکنش آلرژیک جلوگیری کنید.

منبع ویدئو: مهتاب اسدی

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *