مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

قتل برادر زاده با سم مار + فیلم

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا،امروز سه شنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی خبر داد که به علت اختلافات مالی با برادرش با اجیر کردن 2 موتورسوار و وعده کار در مغازه چمدان فروشی، برادرزاده اش را به قتل رسانده بود.


رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: چهارم شهریورماه امسال، مردی 65 ساله با مراجعه به پلیس آگاهی تهران مرگ مشکوک پسر 23 ساله‌اش را در بیمارستان فیروزگر به کارآگاهان اطلاع داد.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و با دعوت از شاکی وی به کارآگاهان گفت، فرزندم قصد داشت یک باب مغازه متعلق به خودم را در خیابان منوچهری تهران به عنوان کافه دایر کند، در این راستا روز گذشته سوم شهریور ماه برای نظافت مغازه با موتورسیکلت از منزل خارج شد.

ولی حوالی ساعت 16:00 با مادرش تماس و بیان داشت، بی حالم و قصد دارم نزد پزشک مراجعه کنم. سپس فرزندم به صورت سرپایی به بیمارستان فیروزگر مراجعه و پس از بستری به حالت کما رفته و بدون تشخیص پزشکی به علت مشکوکی فوت کرده است.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: بلافاصله کارآگاهان به بیمارستان فیروزگر مراجعه کرده ولی آثار ضرب و جرحی در متوفی مشهود نبود و با انجام تحقیقات میدانی محدوده محل سکونت و محل کار متوفی مشخص شد، پسر جوان حوالی ساعت 4 بعد از ظهر محل کار خود را ترک کرده است و قصد ورود به مغازه پیتزا فروشی در نزدیکی محل کارش را داشته است که 2 موتورسور با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش درحالی که صورت خود را به طور کامل پوشانده اند به وی نزدیک و با زدن ضربه‌ای به کتف وی به سرعت از محل متواری می شوند.

بیشتر بخوانید  پیش بینی هوای کشور در پاییز 1401 / آیا بارندگی های پاییزی نرمال خواهد بود؟

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه تعدادی از افرادی که با مرد جوان در ارتباط بودند شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شدند افزود: با دعوت این افراد سرنخی در اختیار کارآگاهان قرار نگرفت و اطلاعی از قتل این پسر جوان نداشتند.

وی ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، اعضای خانواده متوفی مورد تحقیق کارآگاهان قرار گرفت و مشخص شد پدر متوفی با برادرش از قبل دارای اختلافات مالی است و همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با استفاده از روش‌های نوین کشف جرم ارتباط عموی متوفی و دوستش را در صحنه قتل رد یابی کنند.

سردار ولی پور گودرزی ادامه داد: با استفاده از روش های نوین کشف جرم، هویت موتورسواران شناساسی و مشخص شد هر دو متهم به تازگی توسط ماموران انتظامی شهر شیراز به جرم مزاحمت به شهروندان دستگیر و در زندان شیراز محبوس هستند..

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: هر دو متهم پس از هماهنگی قضائی به اداره دهم این پلیس انتقال داده شده و در حالی که در ابتدا منکر ارتکاب قتل بودند ولی در پی جوئی‌های انتظامی در نهایت احدی از موتورسواران لب به اعتراف گشود و اظهار داشت، من و همدستم از طریق یکی از دوستان عموی متوفی با عموی وی آشنا شدیم و قرار بود در مغازه چمدان فروشی متعلق به عموی مقتول شروع به کار کنیم که با پیشنهاد عموی مقتول با دریافت مبلغی قرار شد برادر زاده اش را کمی گوشمالی بدهیم.

با زیر نظر گرفتن محل های تردد متوفی، در نهایت با خرید اینترنتی یک مار سمی و گرفتن زهر آن، در نهایت در روز حادثه در حالی که مقتول قصد ورود به مغازه ای داشت با زدن ضربه ای به کتف وی سم مار را به بدن وی تزریق و به سرعت از محل متواری شدیم و مدتی زندگی مخفیانه خود را در شمال کشور ادامه و برای کار به شهر شیراز مراجعه کردیم.

بیشتر بخوانید  انفجار مهیب منزل مسکونی در رباط کریم; 9 کشته و 9 زخمی / فیلم

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با دستور قضائی عموی قاتل و همدستش به اتهام معاونت در قتل عمدی دستگیرشد و با قرار بازداشت موقت برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان این پلیس قرار دارند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد.

فیلم زیر لحظه ای را نشان می‌دهد که سرنشینان یک موتورسیکلت به قربانی نزدیک شده و در یک لحظه سرنگ حاوی سم مار را به بدن قربانی زده و سم را تزریق می کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *