مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

فال روزانه پنجشنبه 30 آذر 1402

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت قوس (Sagittarius)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 😥
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
شما فردی هستید که از قدرت تخیل بسیار خوبی برخوردار بوده و بسیاری از اوقات در خیالات خود سپری می‌کنید. سعی کنید سفر را به طور جدی در برنامه‌تان قرار دهید چرا که فعالیت شغلی سخت شما باعث می‌شود نیاز خاصی به استراحت در برخی از مقاطع سال داشته باشید. امروز به فردی حس خاصی پیدا می‌کنید. نترسید و با آرامش احساس خود را بیان کنید.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 🙂
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
امروز روز خوبی خواهید داشت و انرژی تازه‌ای در خود حس می‌کنید. از آنجایی که نگرش مثبتی نسبت به امور پیدا کرده‌اید، می‌توانید کار‌های ناتمام تان را به اتمام برسانید. با اعتماد بنفس پیش بروید تا کارهایتان را به سرعت انجام دهید. با اینکه کارتان را درست انجام می‌دهید، ولی احساس می‌کنید در مورد شما قضاوت ناعادلانه‌ای می‌شود، بهتر است به خودتان مسلط باشید و بهترین باشید.

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🤩
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
بر سر دوراهی عقل و احساس مانده اید و نمی‌دانید کدام راه را انتخاب کنید. بهتر است به احساس خود بهای بیشتری دهید و با قدرت و اعتماد به نفس در این راه قدم بردارید. انزواطلبی بیش از این برای شما مفید نیست پس در گروه‌های اجتماعی حضور یابید و از اتفاقات خوب استقبال کنید. تماسی که منتظرش بودید را دریافت خواهید کرد.

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 🙃
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
آرامش امروز شما باعث می‌شود تا حضورتان در جمع احساس نشود. این رفتار غیر عمد باعث می‌شود تا تلاش‌ و کوشش شما در مسیر تحقق اهداف گروه به خوبی دیده نشود. اما در این صورت نیز شما به این مسئله اهمیت نمی‌دهید و دیده نشدن را ترجیح می‌دهید. این ویژگی به خاطر وجود اعتماد به نفس بالا در شما پدید آمده است. شما همکاری سالم را برتر از رقابت می‌دانید. امروز به سختی می‌توانید احساس شخصی خود را از عشق زندگی خود پنهان کنید، پس توصیه می‌کنیم در رفتار خود با او جانب احتیاط را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید  معروف‌ترین خوانندگان ممنوع کار شدند

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😎
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
مشغله‌‌های ذهنی و کاری امروز شما نسبت به سایرین بیشتر است. این امکان دارد که از برنامه‌های خود عقب افتاده باشید. اما شما همیشه کار‌هایتان را با بهترین کیفیت و با تمام قدرت به پایان می‌رسانید. از وجود حس مسئولیت پذیری در خود لذت می‌برید. بنابراین ابتدا بهتر است کار‌های کوچک را تمام کنید، سپس به سراغ اهداف بزرگتر بروید.

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 😇
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
شما از نقشی که در جمع دوستان و اطرافیانتان دارید مطمئن نیستید و نمی‌دانید باید چگونه با آنها برخورد کنید. زندگی اجتماعیتان به طور ناگهانی و به دلیل پیدا شدن افرادی تازه و آشنایی با آنها حال و هوای تازه‌ای به خود گرفته و شلوغ تر از قبل شده است. این روند تا چند هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت و باید در برنامه‌هایتان جای زیادی برای روابط اجتماعیتان بگذارید. امروز مکالمات هیجان انگیزی خواهید داشت که ذهن‌تان را به خود مشغول کرده و ایده های جدیدی را برایتان به همراه خواهند داشت. به هر حال سعی کنید تا دیروقت بیرون نمانید و کمی زودتر به خانه آمده و قبل از آن که خیلی دیر شود بخوابید، فردا روز پر کاری خواهد بود.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 😅
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب

مهرماهی عزیز…
امروز به سادگی گذشته نمی‌توانید برای سوال هایی که در ذهن تان دارید، پاسخ پیدا کنید. در این شرایط ذهن تان را بیش از این درگیر نکنید. با دوستان تان بیرون از خانه قرار بگذارید یا به دوچرخه سواری بروید که روحیه تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. در باد بایستید و انرژی جاری آن را دریافت کنید. پس از بازگشت به خانه خواهید دید که شرایط آنقدرها که شما فکرش را می‌کنید، پیچیده و سخت نبوده است. در محیط کار خبر خوبی به شما می‌رسد. از آنجا که انتظار آن را نداشته‌اید، بسیار خوشحال خواهید شد.

بیشتر بخوانید  6.8 درصد کاهش در موالید در ایلام

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 😀
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
ثروت و کامیابی در یک قدمی شما قرار گرفته است. تغییرات ایجاد شده در کار، حرفه و محیط اطرافتان بسیار زیاد خواهند بود؛ اما این تغییرات اثرات مثبتی را برای شما به همراه خواهند داشت. شما بسیار خوش شانس هستید و موفقیت‌های بسیاری در راهی که پیش رو دارید در انتظار شما هستند. به زودی سرتان حسابی شلوغ خواهد شد، پس از هر وقت آزادی که دارید نهایت استفاده را ببرید. امروز در روابط عاطفیتان ممکن است اوضاع کمی بهم بریزد و واکنش های عاطفی غیر منطقی منجر به رفتارهای تند شوند. یادتان باشد که هیچ راه فراری از عواقب این رفتارهایتان نخواهید داشت و پیش از این که همچون یک اژدها همه چیز را به آتش بکشید کمی فکر کنید.

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 🥺
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
افکار و ایده‌های بسیار جالب و متنوعی در سر دارید ولی انگار ابر و باد و مه و خورشید همگی دست به دست هم داده‌اند تا این ایده‌های شما عملی نگردد. شاید کمی به خاطر این کار کمی عصبانی و بداخلاق شوید ولی بهتر است آرامش خود را در این مقطع زمانی حفظ کنید. نزدیکانتان ممکن است کمی نگرانتان باشند. کار بیش از حد باعث شده است که حال و هوایتان مثل همیشه نباشد و حتی کمی بی حال بوده و کمی سردرد داشته باشید. اگر این احساس را دارید بعد از تمام شدن کارتان مستقیم به خانه بروید و امشب را استراحت کنید. نگران انجام ندادن کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده بودید نباشید، کلی وقت برای انجام آنها خواهید داشت.

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 😍
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی
بیشتر بخوانید  شیطنت “باران کوثری” گل کرد+عکس

دی ماهی عزیز…
از آنجایی که فرد بسیار منظمی هستید تاب و تحمل بی ثباتی و ناپایداری را ندارید به خصوص اگر این بی ثباتی در زمینه تخصصی و کاری شما باشد. ولی متاسفانه راهی که در کارتان پیش گرفته‌اید به آن همواری که انتظارش را داشتید نیست. شما در حال حاضر نمی‌دانید که زندگیتان به کدام سو دارد می‌رود و چه اتفاقاتی در انتظارتان هستند. فعلا تنها کاری که از دستتان بر می‌آید این است که صبر کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد و سپس هر کاری که می‌توانید را در رابطه با آن انجام دهید. صبور باشید و تمام تلاشتان را بکنید، همه چیز بالاخره روبراه خواهد شد.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 😮
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
شما امروز می‌خواهید همه به شما به چشم یک پادشاه نگاه کنند و حاضر هستید برای نشان دادن برتری و تسلط خود نسبت به دیگران بیش از هر زمان دیگری تلاش کرده و زحمت بکشید. با این حال کسانی که شما را خوب می شناسند می دانند که شما دارید ادای فردی قدرتمند را در می‌آورید تا کمبودهایی که در درون خود احساس می‌کنید را مخفی کنید. خوشبختانه مکالمه ای که بدون هیچ مقدمه قبلی برایتان پیش خواهد آمد فراتر از مکالمه ای سطحی پیش رفته و حقیقت بزرگی را برای شما آشکار خواهد کرد.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 😂
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
امشب قراری با دوستانتان گذاشته اید ولی به احتمال زیاد آنقدر خسته هستید که تمایل به تعویق انداختن این برنامه به روز دیگر دارید. بهترین کار این است که برنامه امشبتان را زیاد شلوغ نکنید. در خانه مانده و دوستانتان را به یک فنچان چای دعوت کنید. این کار هم باعث خوشحالی شما خواهد شد و هم اینکه در منزل به استراحت می‌پردازید. در خودتان نیازی به تغییر احساس می‌کنید تغییری که بتواند از این روند یکنواخت نجاتتان دهد ولی در حال حاضر بهتر است دست به کاری نزنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *