مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

فال روزانه شنبه 25 آذر 1402

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت قوس (Sagittarius)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 😍
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
امروز احساس می‌کنید که باید با خودتان وقت بگذرانید اما درعین حال انرژی زیادی هم برای به اتمام رساندن کارهای نیمه کاره خود دارید. شرکت در گردهمایی‌های اجتماعی امروز چندان رضایت بخش نخواهد بود و ممکن است ارتباطات کوتاه و ناامیدکننده‌ای داشته باشد. بهتر است از خودتان بیرون بیایید و سپس بر روی آنچه می‌خواهید کار کنید، متمرکز شوید. به این ترتیب از روزتان لذت خواهید برد.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 🤔
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
دیگه وقتشه که یه تغییراتی توی خودت بدی! اگه آرامش و عشق و دوستی میخوای باید از خودت شروع کنی. انرژی مثبت بده تا انرژی مثبت بگیری. اصلا برای چی اینقدر حساس شدی و زود از کوره در میری؟ صبور باش. زندگی برای آدمای صبور پاداش داره. یه خبر خوب از یکی از نزدیکانت توی راهه. چیزی که انتظارشو نداشتی. یکم زمان می بره ولی یه جشن و شادی توی فالته!

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🥺
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
این روزها اگر شریک کاری یا عاطفی خود را بیش از حد تحت فشار بگذارید ممکن است در روابط‌تان دچار مشکل شوید. بنابراین آرامش خود را حفظ کرده و اگر مشکلی وجود دارد سعی کنید سر صبر و با آرامش آن را با طرف مقابلتان حل کنید. قدری صبر کنید و بدانید گذر زمان خیلی از مشکلات را حل خواهد کرد. اگر به پشت سر خود نگاه کنید خواهید دید که توانسته‌اید بحران‌های زیادی را پشت سر بگذارید، پس ناامید نشوید و به توانایی خودتان ایمان داشته باشید.

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 🤩
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
شما گاهی چنان درگیر کار و فعالیت های زندگی روزمره می‌شوید که یادتان می‌رود که دنیایی بزرگ و زیباتر از این دنیای کوچکی که برای خودتان ساخته اید وجود دارد. امروز ممکن است به جایی دعوت شوید که هر چند در ابتدا از روی اکراه و اجبار در آن حضور پیدا می‌کنید، در نهایت از بودن در آن لذت خواهید برد. داشتن تحلیلی اشتباه از وضعیت موجود می‌تواند شما را در موقعیتی مخاطره آمیز قرار دهید. شما ایده های بزرگی در ذهن خود دارید، اما کشیدن نقشه ای ملموس برای دست یابی به آنها و تبدیل آنها به واقعیت به این سادگی که به نظر می‌رسد نخواهد بود. بهترین راهی که می‌توانید در پیش بگیرید این است که خودتان را تنها به یک روش محدود نکنید.

بیشتر بخوانید  رمزارزی که ۱۵۰۰ درصد رشد کرد

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😪
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
پس از تغییراتی که این اواخر در کارها و برنامه‌هایتان به وجود آمده اند و درگیری های که برای تطبیق دادن خودتان با آنها داشته‌اید امروز این حق را دارید که بخواهید با دوستانتان خوش باشید و کمی استراحت کنید. اما متاسفانه حال و هوای دوستانتان با شما فرق می‌کند و شاید رفتارهایشان باعث ناراحتی شما شود. اما نباید زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت کنید، این اختلاف نظرها خیلی زود برطرف خواهند شد. اکنون فرصت مناسبی است برای این که به بررسی عواملی بپردازید که مانع پیشرفت شما در زندگی حرفه ایتان شده اند. ولی این را به یاد داشته باشید که آنچه لازم است انجام دهید تغییر در مسیرتان است و نه در پیش گرفتن راه میانبر!

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 😏
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
اعتماد به نفس بالایی ندارید و مدام فکر می‌کنید که دیگران می خواهند از کارها و رفتارهای شما ایراد بگیرند اما در این شرایط شما تنها احتیاج به آرامش دارید و دوست ندارید خودتان را با مشکلات درگیر کنید. یادتان باشد که شما به دنیا آمده اید تا تنها برای خودتان زندگی کنید نه دیگران، پس تا جایی که می‌توانید از زندگی لذت ببرید و قوانین و محدودیت های آن را آنطور که خودتان می‌خواهید، بر پا کنید. اگر به دنبال یک رابطه رمانتیک هستید، امروز بهترین زمان است. با محبوب تان در رستورانی زیبا قرار بگذارید و لحظات شیرینی را تجربه کنید.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 🙃
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب
بیشتر بخوانید  اسماعیلی: آنها در دربی به دنبال مجیدی بودند تا او را پایین بیاورند

مهرماهی عزیز…
امروز مسائل مربوط به عشق و روابط عاطفی هرچند غیر قابل پیش بینی هستند اما به طور کلی به نفع شما پیش خواهند رفت. شما باید در عشق‌تان به گونه ای به تعادل برسید که چنان غرق معشوقتان نشوید که اگر لحظه ای نگاهش به سوی دیگر بود دچار آسیب های روحی و روانی شوید. امروز در مورد افرادی که با شما سر و کار دارند کمی حساس هستید و دلتان نمی‌خواهد با هر کسی رابطه داشته باشید. ترجیح می‌دهید خودتان را از جمع کنار بکشید و بین خودتان و دیگران حد و مرزهایی را مشخص کنید. البته بهتر است خیلی هم منزوی نباشید، این دوستان شما برایتان منافعی به همراه خواهند داشت که در صورت دوری کردن از آنها از دست خواهید داد.

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 😮
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
اگر چه فردی اجتماعی هستید که دوست دارید زمان خود را با دیگران سپری کنید اما امروز را ترجیح می‌دهید تنها باشید. حال وقت آن است به خودتان کمی استراحت دهید تا استرس‌هایی که اخیرا به شما وارد شده، از بین روند. بهتر است به یک سفر به مکانی خوش آب و هوا بروید. به زودی دوستان تان را به یک میهمانی باشکوه دعوت خواهید کرد و به همراه عشق زندگی تان لحظات خوبی را در کنار آنها خواهید گذراند. اگر می‌خواهید رابطه عاطفی شما رو به بهبود رود، به دنبال تجربه های جدید باشید و به رابطه تان تنوع دهید.

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 😊
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
امروز پر از انرژی مثبت هستید و قادرید هر کاری را به اتمام برسانید. انرژی فیزیکی شما نیز افزایش یافته بنابراین بد نیست کمی ورزش کنید تا انرژی اشافی از بدن تان تخلیه شود.. اخیرا به فکر یک مسافرت بوده‌اید، بهتر است برای آن هر چه زودتر برنامه ریزی کنید، اطلاعات مفیدی را می‌توانید از این سفر به دست آورید که در زمینه شغلی یا تحصیلی به کارتان خواهد آمد. در فکر برقراری رابطه عاطفی جدید هستید، اگر در مورد تک تک قدم هایی که می‌خواهید بر دارید، فکر کنید و در مسیر درست پیش روید، به موفقیت خواهید رسید.

بیشتر بخوانید  هشدار؛ خوابیدن در این ساعت باعث مرگ می شود!

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 😥
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی

دی ماهی عزیز…
امروز روز خوبی برای شما خواهد بود. آرامش ذهنی، آسودگی خاطر و … همگی امروز به سراغتان خواهد آمد. شاید بخواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید. اگر برای خرید به خارج از خانه می‌روید، یادتان باشد به کیفیت لوازم اهمیت دهید زیرا طول عمر آنها نیز بیشتر خواهد بود. زیبایی خانه را افزایش دهید تا به آرامش بیشتری دست یابید. گشت و گذار در طبیعت هم ایده خوبی است. ارتباط با دیگران بر شادی شما می افزاید. عشق راه را به شما نشان خواهد داد، اگر چه شاید روند آن کند باشد اما در نهایت شما موفقیت در روابط و شغل تان را احساس خواهید کرد. به ندای قلب تان گوش دهید.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 🙂
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
کمی نگران به نظر می رسید. شما مدت هاست برای شروع رابطه‌ای تلاش می‌کنید اما هر بار مانعی بر سر راهتان سبز می‌شود و شما را از حرکت باز می دارد. شاید بهتر است این بار به جای انتخاب مسیری پر پیچ و خم، مسیر مستقیمی را برگزینید. اگر تمام سعی و تلاش خود را به کار نگیرید، احتمال موفقیت تان کاهش خواهد یافت. امروز که از عشق‌تان دور هستید، فرصت این را پیدا خواهید کرد تا کمی با خود خلوت کنید. نگران نباشید زیرا این دوری نه تنها به رابطه شما لطمه ای وارد نخواهد کرد بلکه برای هر دویتان نیز فوایدی را به همراه خواهد داشت.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 😎
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
امروز همکارانتان بسیار با شما مهربان هستند. این خود انگیزه‌ای است تا کارهای خود را به بهترین نحو انجام دهید. البته این‌ را هم همواره در ذهن داشته باشید که نگذارید اعتماد به نفستان وابسته به گفته‌ها و نظرات دیگران باشد. ارزش خودتان را با کیفیت کاری که انجام می‌دهید بسنجید، هیچ کس تا وقتی که خودتان اجازه ندهید نمی‌تواند شما را دست کم بگیرد. از توصیه‌های دیگران برای قدم‌های رو به جلو کمک بگیرید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *