مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


تاروت، کارت‌های جادویی که از قرن‌ها پیش برای پیش‌گویی و بینش استفاده می‌شوند. این کارت‌ها می‌توانند به ما کمک کنند تا آینده را ببینیم، چالش‌های پیش رو را درک کنیم و تصمیمات بهتری بگیریم.

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت ملکه

کارت ملکه : چیزهایی که برای شما دارای ارزش هستند دارند تغییر می کنند؛ آنچه زمانی برایتان بسیار مهم بود اکنون دیگر اهمیت چندانی ندارد. متأسفانه آنقدر افکار مختلف در سرتان هستند که نمی توانید تصمیم بگیرید چه جهتی را باید در پیش بگیرید. با این حال باید پیش از آن که بخواهید شخص دیگری را وارد این ماجرا کنید کمی صبر کنید و خودتان جوانب مختلف را در نظر بگیرید. بار دیگر و به ویژه در مورد روابطتان با دیگران، اولویت هایتان را از نظر بگذرانید و به جای این که به رقابت فکر کنید برای همکاری تلاش کنید. مواظب باشید بیش از اندازه به دیگران وعده و وعید ندهید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ارابه

کارت ارابه : شما عاشق سفر کردن هستید و رفتن به نقاط مختلف دنیا از بزرگ ترین آرزوهای شماست. دست از رویاپردازی بردارید و شروع به برنامه ریزی برای این سفرها کنید! اگر خودتان برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان منابع لازم، زمان و انرژی کافی را ذخیره نکنید شاید هیچ وقت نتوانید آنها را به واقعیت بدل کنید. امروز روز خیلی خوبی برای دست به کار شدن و حرکت می تواند باشد، زیرا در نگرش و رفتارتان انعطاف پذیری بیشتری دارید و همین طرز فکر شما را در مسیر درست برای رسیدن به خواسته هایتان قرار خواهد داد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت : خودتان را به عنوان فردی پیشرو که می خواهد برای اولین بارز مرزی را پشت سر بگذارد در نظر بگیرید. اهمیت خودتان را قبول کرده و تأیید کنید. خودتان، حقوق و عقایدتان را باور داشته باشید، تردید و بلاتکلیفی تنها اثراتی منفی و بازدارنده روی عملکردتان خواهد داشت. به جای رفتار منفعلانه سعی کنید در هر شرایطی نقشی فعال در زندگی خود داشته باشید و در رویارویی با مشکلاتی که امروز ممکن است در برابرتان قرار بگیرند شجاع باشید تا پاداشی که لیاقتش را دارید دریافت کنید.

بیشتر بخوانید  شکست دشمن صهیونیستی قطعی است

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ : شاید حتی خودتان هم متوجه این موضوع نباشید، اما امروز اطرافیانتان حساب دیگری روی شما باز می کنند. شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است مسئولیت چیزی را نپذیرید و به طوری که دیگران متوجه نشوند بی آن که چیزی بگویید خودتان را از ماجرا کنار بکشید. اما واقعیت این است که همه حواسشان به شما هست و اگر وعده هایی که داده اید و انتظاراتی که از شما می رود را عملی نکنید متوجه خواهند شد.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت : امروز شما بدون آن که خودتان دلیل آن را بدانید تنش را در دنیای اطرافتان احساس می کنید. این احساس تنش و چالش ممکن است برای شما ایجاد نگرانی کند و به همین دلیل داشتن برخوردی منطقی با هر شخص و یا موقعیتی برای شما بسیار دشوار خواهد بود. وقتی دیگران کارهایتان را تأیید نمی کنند فکر نکنید این موضوع از روی دشمنی آنها با شماست. واکنش آنها به خود شما نیست،بلکه به رفتارتان و به احتمال خیلی زیاد هم از روی خیرخواهی آنها است.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : توانایی های خود را دست کم نگیرید. شما توانایی و استعداد این که بسیار موفق باشید را دارید، پس رفتار و تفکرتان را با آن هماهنگ کنید. اگر خودتان اجازه بدهید اوضاع برایتان خیلی خوب پیش خواهد رفت. با داشتن تفکرات بیهوده ای مانند این که قابلیت لازم برای موقعیت هایی که در برابرتان قرار گرفته اند را ندارید این فرصت ها را از خودتان نگیرید. اگر فرصت ها را یکی پس از دیگری از دست بدهید با گذشت زمان فرصت های کمتر و کمتری به سراغتان خواهند آمد.

بیشتر بخوانید  پاپ فرانسیس به قزاقستان رفت

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله

کارت ابله : امروز چشمانتان را ببندید و با تکیه به حس درونیتان به سوی هدفی که در سر دارید بپرید و خیلی هم بلند بپرید و به خودتان اطمینان داشته باشید و خیالتان راحت باشد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز آنهایی که خنده را به لب هایتان می آورند برای شما بسیار جذاب هستند. این افراد همان هایی هستند که در حال حاضر باید در نزدیکی خود نگه دارید زیرا داشتن انرژی و نگاهی مثبت شما را به طور ناخودآگاه در مسیری مثبت و درست قرار خواهد داد.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : امروز وقتی دیگران نمی توانند تصمیم بگیرند که چه راهی را باید انتخاب کرد شما مجبور خواهید بود به عنوان شخص تصمیم گیرنده دست به کار شوید. برای این که اوضاع را به حرکت در بیاورید حتی اگر لازم بود کمی حالت تهاجمی به خود بگیرید. اوضاع در حال حاضر برای پیش بردن اهداف شخصی و گروهی مساعد است، تنها چیزی که نیاز دارید کمی اراده و پشتکار است و خوشبختانه شما این ویژگی ها را در اختیار دارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز ذهنتان هر لحظه به سویی می دود و هزار فکر مختلف در سرتان هستند. وقت زیادی برای این که صبر کنید و به حرکت بعدیتان فکر کنید نخواهید داشت. موقعیت های مختلف خیلی ناگهانی برایتان پیش خواهند آمد و شما مجبور خواهید بود که خیی سریع نسبت به آنها واکنش نشان دهید. هر چه سریعتر حرکت کنید زمان کمتری برای واکنش نشان دادن خواهید داشت! مواظب باشید برای بالا بردن سرعتتان کیفیت کار خود را قربانی نکنید.

بیشتر بخوانید  راهنمای جامع خرید وصله

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عاشقان

کارت عشاق : امروز از لحاظ عاطفی خیلی شجاع شده اید، پس از این احساس خود بیشترین بهره ممکن را برده و آن را به اطرافیان خود نیز منتقل کنید. سعی کنید زیادی هیجانی نشوید و از جایی که در حال حاضر هستید لذت ببرید. اگر احساس می کنید لازم است کاری را انجام دهید دچار استرس نشوید، بدون در نظر گرفتن این که تا چه حد در انجام کارهایتان موفق بوده اید از خودتان و عملکردتان راضی باشید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت : بزرگ ترین رویایتان درست در برابر شما قرار دارد، اما مانع بزرگی سر راهتان وجود دارد که باید از میان برداشته شود و فعلا فقط اگر تمرکز کنید قسمت هایی از هدفتان را از گوشه و کنار این مانع بزرگ موفق خواهید شد ببینید. شما در رویاهایتان خیلی خوب می دانید که تصویر کلی این هدف چگونه است و آماده اید تا برای دیدن تصویر تحقق یافته آن هر کاری که لازم باشد انجام دهید، پس با تمام وجود برای از میان برداشتن این مانع تلاش کنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ستاره

کارت ستاره : شانس و ثروت در حال حاضر دم دستتان هستند. تنها مشکل این است که شما آنقدر درگیر درام های احساسی مختلف هستید که هیچ چیز دیگری را نمی بینید و تمام وجودتان روی آنها متمرکز شده است. خودتان را درگیر مسائلی که به طور مستقیم به شما ارتباطی ندارند نکنید. زمان و انرژی شما خیلی ارزشمندتر از آن هستند که صرف چیزهایی شوند که ربطی به شما ندارند. ذهنتان را روی بزرگ ترین اهداف خود متمرکز کنید تا موقعیت هایی که شما را به سوی آنها راهنمایی خواهند کرد از دست ندهید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *