مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

عمل جراحی لیفت صورت از چه سنی مناسب است؟

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


 عمل جراحی لیفت صورت از چه سنی مناسب است؟

جراح پلاستیکی در بورلی هیلز، سن ایده آل برای عمل جراحی لیفت صورت ریتیدکتومی (Rhytidectomy) را فاش کرده و اینکه چگونه می توان بهترین کاندیدا برای این روش پر هزینه را شناسایی کرد.ساندر توضیح داد که برخی بیماران در سنین ۳۰ سالگی دچار شل شدگی پوست هستند و کاندید مناسبی برای عمل لیفت صورت محسوب می شوند.

جراح پلاستیکی در بورلی هیلز، سن ایده آل برای عمل جراحی لیفت صورت ریتیدکتومی (Rhytidectomy) را فاش کرده و اینکه چگونه می توان بهترین کاندیدا برای این روش پر هزینه را شناسایی کرد.

این صحبت های توسط دکتر سارملا ساندر، جراح پلاستیک در تیک تاک منتشر شده است. او اغلب اوقات از رسانه های اجتماعی خود برای اشتراک گذاری نکات مربوط به تخصص خود در مورد انواع روش های زیبایی و روندهای صنعتی استفاده می کند.

 ساندر توضیح داده است که یک بیمار ۴۳ ساله اخیراً از او پرسیده بود که آیا برای عمل لیفت صورت خیلی جوان است یا خیر. اما به گفته ساندر در واقع سن مشخصی برای این عمل جراحی وجود ندارد.

چه سنی برای عمل جراحی لیفت صورت ایده‌آل است؟

ساندر توضیح داد که برخی بیماران در سنین ۳۰ سالگی دچار شل شدگی پوست هستند و کاندید مناسبی برای عمل لیفت صورت محسوب می شوند. دلایل احتمالی نیاز افراد جوان تر به این عمل جراحی ممکن است عوامل ژنتیکی، آناتومی یا حتی سبک زندگی مانند زیاد در معرض نور خورشید بودن، باشد.

چه سنی برای عمل جراحی لیفت صورت ایده‌آل است؟

ساندر تأکید کرد که هرگز از یک محدودیت سخت و سریع سنی استفاده نمی کند، بلکه تصمیم گیری بستگی به چگونگی ظاهر و حالت بافت های پوستی دارد.

بیشتر بخوانید  آمریکا می خواهد با دلار در امور کشورهای دیگر دخالت کند/فیلم

لیفت صورت یا ریتیدکتومی به طور سنتی برای دستیابی به چهره جوان تر در بیماران و برداشتن پوست اضافی، شل شدگی و خطوط ریز اطراف دهان استفاده می شود. در این عمل، برش هایی در کنار گوش ها، خط مو و زیر چانه ایجاد می شود. سپس بافت ها از هم جدا شده و عضلات زیرین محکم می شوند. پوست اضافی نیز برداشته شده و پوست بر روی صورت کشیده می شود.

چه سنی برای عمل جراحی لیفت صورت ایده‌آل است؟

ساندر توصیه کرد که افراد قبل از عمل جراحی باید این نکته را در نظر بگیرند که به طور کلی، نتایج در سنین پایین تر بهتر به نظر می رسند و طولانی تر دوام می آورند. او دلیل این موضوع را سطح هورمون ها عنوان کرد.

لیفت صورت قبل از یائسگی، زمانی که سطح هورمون ها بهتر است و بیمار می تواند کلاژن و الاستین بیشتری تولید کند، نتایج بهتر و طولانی تری خواهد داشت. پس از یائسگی، نتایج متفاوت خواهد بود اما بستگی به زمان مناسب عمل برای همان فرد دارد.

چه سنی برای عمل جراحی لیفت صورت ایده‌آل است؟

افرادی که پوست شلی دارند و شلی پوستشان ثابت مانده است، معمولاً کاندیدهای مناسبی برای لیفت صورت هستند. همچنین افرادی که ساختار استخوانی قوی و مشخصی دارند و سیگار نمی کشند و از سلامت خوبی برخوردارند، گزینه های خوبی محسوب می شوند.

در نهایت، ساندر تأکید کرد که تصمیم گیری در مورد لیفت صورت به صورت فردی انجام می شود و همه افراد در سن هایی خاص، کاندید مناسبی برای این عمل نیستند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *