مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

علت اصلی قتل عام خانواده کرمانی توسط پسر مشخص شد | کینه ده ساله پسر از پدر و برادرانش فاجعه آفرید

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


علت اصلی قتل عام خانواده کرمانی توسط پسر مشخص شد

علت قتل عام خانواده کرمانی مشخص شد.پدر خانواده به همراه برادرهای بزرگ قاتل، خواهر خودشان را که آن زمان دبیرستانی بود به قتل می‌رسانند. قاتل که اسمش بهرام بود آن زمان 12 سال داشت و شاهد ماجرای قتل خواهرش بود.

یکی از نزدیکان خانواده که تمایلی نداشت نامش در این گزارش قید شود در مورد جزییات حادثه می‌گوید: «قاتل 22 سال داشت و معلم بود. قاتل با خانواده اختلاف داشت و این اختلاف به نه الی ده سال قبل برمی‌گردد.

photo_2024-02-20_15-23-35

آن هم قتلی که در این خانواده رخ داده بود. ماجرا هم این بود که پدر خانواده به همراه برادرهای بزرگ قاتل، خواهر خودشان را که آن زمان دبیرستانی بود به قتل می‌رسانند. پدر و برادرهای این دختر پس از اینکه متوجه می‌شوند مقتول با یک پسر در حال صحبت کردن است او را به قتل می‌رسانند. قاتل که اسمش بهرام بود آن زمان 12 سال داشت و شاهد ماجرای قتل خواهرش بود.

عامل+قتل+عام+کرمان

همین موضوع به کینه تبدیل شد و او روز حادثه پس از مشاجره لفظی به خانه خانواده‌اش می‌رود و 12 نفر از آنها را با اسلحه کلاشینکف به  قتل  می‌رساند. سه نفر از همسایه‌ها نیز در جریان این اختلاف مجروح می‌شوند که خوشبختانه زنده ماندند.

2 نفر از فوتی‌ها پدر و مادر، 3 نفر از فوتی‌ها برادر، 2 نفر از فوتی‌ها خواهر، یک نفر از فوتی‌ها زن برادر و 4 نفر از فوتی‌ها برادرزاده‌های قاتل بودند.»

بیشتر بخوانید  پریناز ایزدیار عروس شد | حلقه پریناز ایزدیار از چشم عکاسان دور نماند
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *