مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

شستا و صدر تامین با رویکرد هم افزایی از توسعه ذوب آهن حمایت می کنند

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقالهمدیرکل هلدینگ شستا در این نشست گفت: ذوب آهن اصفهان فضای مقدسی دارد چرا که بوی شهادت و ایثار را در خود جای داده است و همچنین فرهنگ کاری این شرکت از قداست بالایی برخوردار است.

دکتر بازیان افزود: ذوب آهن اصفهان یکی از استوانه های صنعت داخلی است و امروز با نیم قرن تجربه و پشتوانه مهارت و دانش کارکنان شایسته خود باید با دانش به سمت توسعه بنیادین پیش رود. رویکرد مبتنی بر این است که در گام دوم انقلاب با هدف و راهبردی مشخص راه پیشرفت و بالندگی را طی می کند.

وی با اشاره به تلاش ذوب آهن برای تولید محصولات خاص با ارزش افزوده بالا گفت: تولیدات ذوب آهن برای کشور بسیار حائز اهمیت است از جمله راه آهن که محصولی استراتژیک است. همچنین محصولات جدید ساختمانی این شرکت می تواند سرعت ساخت و ایمنی ساختمان را افزایش داده و در کاهش هزینه آن نیز موثر باشد.

مدیرعامل هلدینگ شستا، توسعه کشور را در گرو رشد صنعت از جمله صنعت فولاد دانست و گفت: توسعه ذوب آهن و افزایش تولید آن در پیشرفت پروژه های عمرانی موثر است. فعالیت این شرکت در سایر بخش ها از جمله معادن کشور به ویژه معادن زغال سنگ باعث فعال شدن بیشتر آن می شود.

دکتر بازیان تصریح کرد: هلدینگ شستا نه تنها در شعب خود بلکه در سراسر کشور رویکرد هم افزایی را دنبال می کند، لذا این رویکرد در صدد است تا حمایت های لازم را از کارخانه ذوب آهن برای توسعه و رشد بیشتر انجام دهد.

بیشتر بخوانید  ایران ۴۳ سال قبل آزاد شد/ هیچ معادله‌ای بدون نظر موافق ایران در منطقه رقم نمی‌خورد

مدیرکل شرکت سرمایه گذاری صدارتامین نیز در این جلسه گفت: سرمایه اصلی ذوب آهن اصفهان کارگران زحمتکشی است که فداکارانه برای حفظ تولید این شرکت تلاش می کنند به گونه ای که این شرکت بتواند در شرایط تحریم و با وجود تحریم برنامه تولید را پیش ببرد. بحران آب

دکتر نادری با اشاره به پروژه بازسازی باتری شماره 2 این شرکت گفت: در راستای هم افزایی تلاش می کنیم زغال سنگ مورد نیاز این مجتمع عظیم صنعتی را تامین کنیم که هم در تولید و هم در حاشیه سود بسیار تاثیرگذار است. این شرکت. .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز گفت: این مجموعه عظیم صنعتی برای اولین بار در تاریخ خود از برنامه تولید خود جلوتر است و امیدواریم برنامه تولید امسال با این روند محقق شود.

مهندس شسطی با بیان اینکه ذوب آهن در سال گذشته رکورد جدیدی را در تولید سالانه خود ثبت کرد، افزود: تولید محصولات ویژه با ارزش افزوده بالا اولویت اصلی ذوب آهن اصفهان است و در این راستا 12 محصول جدید در ذوب آهن اصفهان تولید شده است. شش ماه گذشته

وی تصریح کرد: این مجموعه عظیم صنعتی در مسیر رشد و توسعه قرار دارد و از بالاترین فناوری در صنعت فولاد استفاده می کند بنابراین با حمایت های بیشتر می تواند به جایگاه واقعی خود در صنعت فولاد کشور دست یابد.

نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *