مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

زمان توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری اعلام شد | قیمت اقلام بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار مشخص می‌شود

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


زمان توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری اعلام شد

در حوزه شهر تهران نیز میوه شب عید تنظیم بازار شامل سیب، پرتقال و خرما بر عهده سازمان میادین خواهد بود. قیمت این اقلام بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار مشخص و توزیع می‌شود و به منظور کسب رضایت عموم مردم استان، میوه‌ها از یکنواختی و کیفیت مناسبی برخوردار است.

جبرئیل برادری با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای آرامش خاطر شهروندان استان تهران در ایام پایانی سال اظهار کرد: با توجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، علاوه بر برنامه ریزی های دقیق برای میوه شب عید در زمینه تأمین خرمای مورد نیاز ایام مبارک ماه رمضان نیز ذخیره‌سازی‌های خوبی صورت گرفته و مشکلی در تأمین و عرضه این محصول با قیمت‌های مناسب در سطح استان نداریم.

وی افزود: تنظیم بازار میوه شب عید امسال در سطح شهرستان‌های ۱۶گانه استان بر عهده سازمان تعاون روستایی استان تهران است که در حال حاضر این سازمان سیب و پرتقال با کیفیتی را تهیه کرده، مباشرین شهرستان‌ها مشخص شده و از تاریخ ۲۲ اسفندماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز می‌شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران ادامه داد: همچنین با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، خرمای مورد نیاز شهروندان در این ایام توسط سازمان تعاون روستایی برای شهرستان‌ها تهیه شده که یک هفته قبل از ماه مبارک یعنی ۱۵ اسفندماه در شهرستان ‌توزیع خواهد شد.

برادری تصریح کرد: در حوزه شهر تهران نیز میوه شب عید تنظیم بازار شامل سیب، پرتقال و خرما بر عهده سازمان میادین خواهد بود که در حال حاضر این سازمان نسبت به تهیه محصولات مورد نیاز در ماه مبارک اقدام کرده و در سطح ۳۰۰ نقطه میادین تره بار و بازارچه‌های سطح شهر عرضه آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید  زمزمه آزادسازی واردات لوازم خانگی

وی در مورد میزان تعیین شده این اقلام گفت: حدود ۵۰۰۰ تن سیب و پرتقال و ۳۰۰ تن خرما برای شب عید و ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده که این میزان در صورت نیاز شهروندان قابل افزایش خواهد بود.

برادری تصریح کرد: قیمت این اقلام بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار مشخص و توزیع می‌شود و به منظور کسب رضایت عموم مردم استان، میوه‌ها از یکنواختی و کیفیت مناسبی برخوردار است.

بنابر اعلام جهادکشاورزی استان تهران، وی درخصوص روند عرضه کالاهای پروتئینی نیز گفت: گوشت قرمز و مرغ منجمد در سطح شهرستان‌های استان و غرف سازمان میادین تره بار با قیمت مصوب تنظیم بازاری در حال توزیع است و روند عرضه تا پایان ماه مبارک همچنان ادامه خواهد داشت؛ علاوه بر این گوشت قرمز گرم نیز در سطح شهر تهران(سازمان میادین) توزیع می شود.

این مقام مسئول در سازمان جهادکشاورزی استان تهران خاطرنشان کرد: مشکلی از لحاظ تامین و توزیع مایحتاج مردم در ایام پایانی سال به ویژه میوه شب عید، گوشت قرمز، مرغ و … وجود ندارد و مردم می‌توانند با کیفیت مناسب و دسترسی آسان این اقلام را تهیه کنند. اجازه نمی‌دهیم کوچکترین التهابی در بازار شب عید، ایام نوروز و ایام مبارک ماه در تامین و توزیع این اقلام اتفاق بیفتد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *