خودکشی دردناک کارمند صدا و سیماآنچه دیگران می خوانند:

آنها اخیرا در اعتراضی خواستار مطالبات معوقه خود شدند. اما خبر خودکشی برخی از کارکنان این سازمان در محل کارشان وضعیتی پیچیده را به تصویر می کشد.

خودکشی کردن

ماجرای خودکشی یک کارمند صدا و سیما چیست؟ گفته می شود، کارگر و تکنسین واحد فنی صدا و سیما، سید عباس موسوی، با سالها سابقه کار در حرفه خود، پس از دست و پنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی در این سازمان خود را حلق آویز کرد و به زندگی خود پایان داد. برخی منابع وی را تکنسین معاونت فنی صدا و سیما معرفی می کنند و برخی منابع وی را یکی از وصول اموال معاونت فنی صدا و سیما معرفی می کنند ماجرای خودکشی کارمند سازمان صدا و سیما چیست؟ ? وی روز شنبه 31 مرداد در یکی از ساختمان های فنی سازمان صدا و سیما در جم جم خودکشی کرد. اما یک چیز قطعی است

خودکشی کردن

ظاهرا دلیل خودکشی او مشکلات اقتصادی است. می گویند سید عباس موسوی دختری مریض داشت که قلبش عوض شد و پس از فروش خانه اش نتوانست خانه دیگری بخرد. موسوی که سال گذشته به دلیل ناتوانی در ارائه لیست دارایی ها و مخالفت سازمان سیما با تمدید مجدد مهلت بازنشسته شد، چند ماه پیش منجر به کاهش حقوق ماهیانه وی شد. مقامات رسمی هنوز در مورد این حادثه و علل آن اظهار نظری نکرده اند. ماجرای خودکشی کارگر رادیو چیست؟ این دومین خودکشی کارکنان رادیو است. مجید منصوری یکی از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات صدا و سیمای سعادت آباد به دلیل مشکل جانی خود دست به خودکشی زد و جان خود را از دست داد. گفته می شود که او در 13 جولای در محل کار خود خودکشی کرد، به کما رفت و یک هفته بعد در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در لوکمان درگذشت.

بیشتر بخوانید  مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص سهمیه بندی کنکور


دیدگاهتان را بنویسید