مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

خروج ناو هواپیمابر آیزنهاور آمریکا از خلیج فارس + فیلم

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا،سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به ورود و خروج اخیر ناو هواپیمابر آمریکایی آیزنهاور از خلیج فارس و تنگه هرمز اظهار داشت: این ناوگروه کمتر از 20 روز در خلیج فارس حضور داشت که طی این مدت تحت اشراف اطلاعاتی رزمندگان نیروی دریایی سپاه قرار داشتند.


دریادار تنگسیری در ادامه افزود‌: حضور این ناو تنها جنبه تبلیغاتی دارد و هیچ خاصیت عملیاتی برای آنها ندارد چرا که رزمندگان نیروی دریایی سپاه هوشمندانه، روزانه و لحظه ای تحرکات این ناو گروه را در سطح، بالای سطح و زیر سطح تحت نظر داشته‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: این ناوگروه هم در زمان ورود و هم در زمان خارج شدن از تنگه هرمز به تمامی سوالات و اطلاعاتی که مرکز کنترل باند تنگه هرمز نیروی دریایی سپاه لازم داشت پاسخ داد و نسبت به اقدامات کنترلی رزمندگان ما تمکین کامل کرد.

دریادار تنگسیری ادامه داد: حضور ناو آمریکایی‌ها در شرایط و وضعیت امروز منطقه تنها جنبه تبلیغاتی داشته و فقط نقش تنفس مصنوعی برای حضور ظالمانه آنها در این منطقه را دارد.

به گزارش سایت طلا، ناو هواپیمابر آمریکایی CVN69 به همراه رزم‌ناو CG58 و ناو پشتیبانی TA006 پنجم آذر ماه وارد خلیج فارس و 23 آذر ماه با کنترل کامل نیروی دریایی سپاه از خلیج فارس و تنگه هرمز خارج شدند.

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


بیشتر بخوانید  هشدار نسبت به اجاره ساعتی خانه‌ها در یک سایت معروف
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *