حادثه کربلای معلا و تعدادی از زائران زیر آوار ماندند / جزئیاتبه گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، در پی ریزش تپه خاکی حرم حوضه امام علی (ع) در نزدیکی کربلا و مدفون شدن تعدادی از زائران و زائران زیر آوار، سازمان دفاع غیرنظامی عراق از تخلیه سه نفر خودداری کرد. او از میان آوار گفت، دو نفر از آنها کودک بودند.

سازمان پدافند غیرنظامی عراق از ریزش تپه خاکی در حوضه امام علی (ع) در حوالی کربلا و احتمال یافتن تعداد زیادی زائر در زیر خرابه ها خبر داد که برای مشارکت به محل حادثه در منطقه اعزام شدند. در عملیات آواربرداری و جستجوی زائران احتمالی.

در همین رابطه «معاذ سلام» هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرنظامی از ماندن چند نفر زیر آوار و شنیده شدن صدای آنها خبر داد که تاکنون سه نفر از زیر آوار نجات یافته اند.

به گزارش شفقنا به نقل از عفرات، چشمه امام علی (ع) زیارتگاهی در 20 کیلومتری جنوب غربی کربلا و شمال جاده شهر به عین التمر است. بر اساس باورهای رایج، این زیارتگاه همان چشمه ای است که امام علی (ع) در راه جنگ صفین آن را کشف کرد. حوض امام علی (ع) امروزه بسیار گسترش یافته و دارای باغی وسیع، چندین باغ و امکانات رفاهی است.

بیشتر بخوانید  حرکات نمایشی خطرناک با موتور سنگین در خیابان / فیلم -

دیدگاهتان را بنویسید