مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

تست شخصیت سورتمه کریسمس | کدوم هدیه رو اول دیدی؟ بگو تا بگم بزرگ‌ترین آرزوت چیه؟

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


در این تست شخصیت شناسی عالی شرکت کنید تا به شما بگوییم در زندگی تان بیش از همه به دنبال چه چیزی هستید. این تست تنها بر اساس اولین چیزی که در یک تصویر می‌بینید انجام می‌شود.

با این تست و از کشف خواسته‌ها یا اولویت‌های پنهان زندگی تان متعجب می‌شوید. این تست شخصیت شناسی یک تمرین سرگرم کننده است که در انتخاب‌های آینده تان به شما کمک خواهد کرد. با تست شخصیت ستاره، اسرار عمیق‌ترین خواسته‌ها و نیازهای خود را فاش کنید. این تست یک راه سرگرم کننده برای جست و جو  در ضمیر ناخودآگاه و کشف بخش‌های پنهان شخصیتتی شما است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت | از روی کلاه کریسمس کودک درونت رو بشناس!

آیا آماده هستید تا متوجه شوید چه چیزی برای شما مهم‌تر است؟ در این سفر جذاب با ما همراه باشید.

در این سورتمه جذاب، اولین هدیه ای که دیدی و نظرت را جلب کرد چه بود؟

تست شخصیت سورتمه
تست شخصیت سورتمه کریسمس

سورتمه: سفر به نوستالژی

اگر ابتدا سورتمه را دیدید، شما کسی هستید که عاشق زندگی و امنیت دوران کودکی اش است. شما نوستالژیک هستید و اغلب در آرزوی زمان‌های کودکی تان. این اشتیاق شما را به فردی متفکر، درون نگر و دلسوز تبدیل کرده است. شما برای ارتباطان و سنت‌ها ارزش قائلید و روابط اجتماعی تان را دوست دارید.

علیرغم اینکه تمایل به گذشته دارید، به آینده خوش بین هستید. توانایی شما در پیدا کردن شادی در چیزهای کوچک، نشان دهنده انعطاف پذیری و سازگاری شما است.

آب نبات: شیرینی گم شده

اگر ابتدا آب نبات عصایی را دیدید، نشان می‌دهد که در زندگی تان شادی و شیرینی را از دست داده اید. شما عشق به تفریح، خنده و سفر دارید، اما احساس می‌کنید که در شرایط فعلیتان به هیچ یک از آن‌ها نمی‌رسید. شما سرزنده، خلاق و بازیگوش هستید. شما به دنبال خوشبختی هستید و مثبت اندیشی زیادی دارید و آن را به دیگران منتقل می‌کنید.

بیشتر بخوانید  علت درگذشت و فوت بکتاش آبتین شاعر و نویسنده مشخص شد

با این حال، به یاد داشته باشید که زندگی عادی اینطور نیست و شما گاهی باید با مشکلات خود روبرو شوید. ایجاد تعادل در واقعیت و نیاز به شادی به زندگی بهتر کمک خواهد کرد.

آدم برفی: در جست و جوی گرما

افرادی که آدم برفی را دیدند؛ دلتنگ گرمی و صمیمیت در زندگی شان هستند.

با اینکه آدم هایی زیادی در اطراف شما است؛ اما  از نظر عاطفی دور شده اید یا شما را درک نمی‌کنند. این باعث شده تا شخصیتی حساس، درون نگر و همدل داشته باشید. شما توانایی زیادی در درک احساسات دیگران دارید و همین باعث می‌شود شما دوست یا شریک عالی باشید. با این حال، اگر این روابط تعادل نداشته باشد ممکن است از نظر عاطفی به شما صدمه بزند.

به یاد داشته باشید که قبل از دیگران، باید مراقب خود باشید.

زنگوله: به دنبال هیجانی

دیدن زنگوله نشان دهنده اشتیاق به هیجان و سرزندگی است. شما با تغییرات و تجربیات جدید شکوفا شده و در موقعیت فعلیتان احساس رکود و بی فایده بودن دارید. شما فردی با اشتیاق، کنجکاو و مشتاق به زندگی هستید. شما ماجراجوید و از ریسک نمی‌ترسید. با این حال، ولعتان برای رسیدن به چیزهای جدید باعث می‌شود از حال لذت نبرید.

هدایا: اشتیاق به رسمیت

اگر ابتدا چشم شما به هدیه‌ها افتاد، احتمالاً حس قدردانی و شناخت را از دست داده اید. شما سخت کار می‌کنید، اما حس می‌کنید تلاش‌های شما نادیده گرفته شده است. شما فردی سخاوتمند، پر تلاش و فداکار هستید. با این حال، وقتی تلاش شما دیده نمی‌شود؛ خشمتان فوران خواهد کرد. بهتر است بدانید که ارزش شما با تایید دیگران تعیین نمی‌شود؛ پس بدون در نظر گرفتن نظرات بقیه از تلاشتان قدردانی کنید.

بیشتر بخوانید  نگاهی به بهترین هتل های قشم برای سفر زمستانی

بیشتر بخوانید:  تست شخصیت | رژ لب مورد علاقه تو انتخاب کن تا بگم چه جور آدمی هستی

از اینکه این تست جالب را انجام دادید از شما ممنونیم! شما می‌توانید برای تست‌های شخصیتی جدید، به وب سایت ستاره سر بزنید.

این تست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظراتتان را بگویید. آیا این تست برای شخصیت شما درست بود؟

البته این تست صرفاً برای خنده و سرگرمی است و هیچ ارزش علمی ندارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *