مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

تست شخصیت | رژ لب مورد علاقه تو انتخاب کن تا بگم چه جور آدمی هستی

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


در بین این گزینه‌ها رژ لبی را انتخاب کنید که رنگش را بیشتر دوست دارید. این یک تست بسیار جالب است و می‌تواند اطلاعات جالبی را در مورد روش تفکر و زندگی تان آشکار کند. تست های شخصیت ابزار های کاربردی برای شناخت بهتر شما هستند، اما نباید این تست‌ها را جدی بگیرید. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا متوجه شوید چه شخصیت کلی دارد، اما شما را به صورت دقیق تعریف نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت | بزرگترین نقطه ضعف شخصیتت رو با اولین تصویری که دیدی کشف کن!

تست شخصیت انتخاب رژ لب

در بین این ۵ رژ لب، کدام را انتخاب می‌کنی؟

تست شخصیت
تست شخصیت رژ لب

رژ لب شماره یک

افرادی که رژ لب شماره یک را انتخاب می‌کنند، بسیار جسور بوده و عاشق ریسک کردن هستند. آن‌ها پرشور هستند و دوست دارند خارج از چارچوب و اصول فکر کنند. این افراد روحیه ماجراجویی دارند و از اینکه شخصیت شان فاش شده و یا از دیگران متمایز باشند هیچ ترسی ندارند.

این افراد به خود و توانایی شان در رسیدن به اهداف اعتماد دارند. آنها شخصیتی متقاعد کننده دارند و قادرند به راحتی دیگران را از متقاعد کنند. این افراد بسیار کاریزماتیک و قدرت جذب بالایی دارند.

بیشتر بخوانید: تشخیص شخصیت با نگاه به سر رژ لب

رژ لب شماره دو

افرادی که رژ لب شماره دو را انتخاب می‌کنند بسیار حساس و دلسوز هستند. این افراد آرام ، مهربان، همدل و دلسوز هستند.

اگر این رژ را انتخاب کردید؛ قدر چیزهای کوچک و لحظات آرام تان را می‌دانید، اما می‌توانید در برخی موارد تندخو باشید. شما بسیار خلاق هستید و می‌توانید زاویه دید متفاوت از دیگران داشته باشید. این افراد بسیار سازگار هستند و به راحتی با تغییرات سازگار می‌شوند.

بیشتر بخوانید  رقم عیدی کارمندان مشخص شد

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی جذاب | چهره شما در مورد شما چه می‌گوید؟

رژ لب شماره سه

افرادی که رژ لب شماره سه را انتخاب می‌کنند، بسیار محتاط هستند. این افراد ترجیح می‌دهند به جای اینکه در مرکز توجه باشند، مشاهده گر باشند.

آنها بسیار محتاط هستند و می‌توانند به چیزهایی توجه کنند که دیگران آن ها را نمی‌ببینند. این افراد از خودکنترلی بالایی برخوردارند و می‌توانند در سخت ترین شرایط خونسردی خود را حفظ کنند. آنها دوست دارند درون گرا باشند، اما اگر شرایط مناسب باشند اجتماعی هستند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: از روی مدل فرق سر شخصیتتان را بشناسید!!

رژ لب شماره چهار

افرادی که رژ لب شماره ۴ را انتخاب می‌کنند، خوش بین، شاد و مشتاق هستند. آنها نیمه پر لیوان را می‌بینند و برای به دست آوردن بهترین ها در شرایط سخت، هرکاری را انجام می‌دهند.

این افراد عاشق خندیدن، گردش با دوستان و گذراندن اوقات فراغت با خانواده هستند. آنها اهل ریسک های حساب شده هستند، اما اجازه نمی دهند ترس یا فشار دیگران باعث شکست شان شود.

بیشتر بخوانید: بگو صورتت چه شکلیه که بهت بگم چه نوع ویژگی‌های شخصیتی داری!

رژ لب شماره  پنجم

افرادی که رژ لب شماره ۵ را انتخاب می‌کنند، دارای اراده قوی برای رسیدن به اهداف شان هستند. این افراد از موانع یا چالش های سخت خسته نمی‌شوند. در تصمیم گیری ها باهوش، منطقی و فهیم  هستند. این افراد می‌دانند که چگونه قبل از تصمیم گیری ، همه چیز را تحلیل کنند و به عقب برگردند.

بیشتر بخوانید:  تست شخصیت | از بین این شش کلاه، کلاه موردعلاقه‌ت رو بردار و تا بفهمی چه شخصیتی داری

بیشتر بخوانید  کافه مستراح | کافه‌های حال به هم زن به سبک توالت‌های مدرن

خب، رژ لب مورد علاقه شما کدام بود و آیا تحلیل شخصیتی شما درست از آب درآمد؟

پاسخ شما هر چه است، امیدواریم از این تست و کشف خودتان لذت برده باشید. خوشحال می‌شویم این تست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *