بُعد شیطانی خودتو پیدا کن | کدوم یکی از این ۸ تصویر از نظر شما ترسناک تره؟


تا به حال به رازهای ترسناک و ناخوداگاه خود فکر کرده‌اید ؟ خوب، این تست شخصیت شناسی یک تست قدیمی است که شیاطین درونی شما را آشکار می‌کند.

این تست در سال ۱۹۳۵ توسط یک روانپزشک مجارستانی ساخته شد، این تست با هدف آشکارسازی ویژگی های سرکوب درونی با استفاده از تصاویر ناراحت کننده است. آیا آماده کشف رازهای وحشتناک درونی تان هستید؟

بیشتر بخوانید:  تست شخصیت | از بین این شش کلاه، کلاه موردعلاقه‌ت رو بردار و تا بفهمی چه شخصیتی داری

کدوم یکی از این ۸ تصویر از نظر شما ترسناک تره؟

تست ترسناک
تست شخصیت ترسناک

تصویر اول -سادیست یا دیگرآزار

اگر اولین تصویر را انتخاب کردید، نشان می‌دهد که با بدرفتاری اطرافیان مواجه شده‌اید که باعث شده میل شدید به کنترل داشته باشید. با اینکه ظاهری شاد دارید، در نهان همیشه نگران کنترل کردن اوضاع هستید.

تصویر دوم – غشی

با انتخاب تصویر ۲ شما مهربان ارزیابی می‌شوید و در کنترل انگیزه های خود مهارت دارید تا دیگران را ناراحت نکنید. توانایی شما در مخفی کردن احساسات منفی ممکن است شما را مهربان نشان دهد. با این حال، مراقب باشید در شرایط سخت مانند یک آتش فشان فوران نکنید.

تصویر سوم- جنون

انتخاب تصویر ۳ نشان دهنده افکار مزاحم و رویاپردازی شما است، شما دوست ندارید از منطقه راحتی خود بیرون بروید. شما شخصی باهوش با ذهن بیش فعال هستید که در برخی موارد باعث می‌شود که شما احساس گم شدن کنید. شما  از تغییر یا نوآوری گریزان هستید.

تصویر چهارم -اسکیتزوفرنیک

اگر تصویر ۴ شما را می ترساند، شما یک شخصیت برون گرا هستید که با ارتباطات معنادار زندگی می‌کند. در حالی که در ظاهر اجتماعی هستید، در اعماق وجودتان، ممکن است نسبت به دیگران بی تفاوت باشید.

بیشتر بخوانید  رئیسی: اولین نگرانی همه کارمندان باید بازگرداندن اعتماد مردم به سیستم و دولت باشد

تصویر پنجم -هیستری

اگر به سمت این عکس کشیده شده‌اید، تست شخصیت نشان می‌دهد که با وجود متواضع بودن، از مرکز توجه شدن لذت ببرید. شاید تجربیات کودکی تان باعث این خصلت شده است، اما در اعماق وجودتان، از کانون توجه بودن خوشتان می آید.

تصویر ششم-افسرده

انتخاب این تصویر به این معنی نیست که شما افسرده هستید، بلکه به مبارزه با احساسات درونی اشاره دارد. در حالی که روی کار و اطرافیان تمرکز می‌کنید، ممکن است از توجه مستقیم به احساسات دوری کنید. غوطه ور شدن در زندگی اجتماعی یا کاری می‌تواند راهی برای سرکوب احساسات شما باشد.

عکس هفتم-دیوانه

برخلاف معنا، این تصویر نماد تعادل و بلوغ است. اگر از این تصویر بیشتر وحشت دارید، احتمالاً از هرج و مرج و سر و صدا بیزار هستید. در اعماق وجودتان انرژی زیادی دارید، اما با توجه به گذشته ای که به شما می گوید «آرام باش» ، همه چیز را درون خود نگه می دارید. شما درون گرایی و خودبزرگ بینی دارید.

تصویر هشتم-اختلال تجزیه هویت

این تصویر ممکن است شما را به یاد قلدری یا آسیب گذشته بیاندازد.

شما ممکن است خیلی زیاد به مفاهیم مردانگی یا زنانگی پایبند باشید، حتی از کسانی که چنین نگرشی ندارند انتقاد کنید. تمایل شما به پذیرش ممکن است باعث شود که از اطرافیان تان پیروی کرده و خواسته های خود را سرکوب کنید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت | اولین تصویری که ببینید بهترین ویژگی شخصیتی شما را نشان خواهد داد!

این تست شخصیت یک روش سرگرم کننده برای کشف بیشتر خودتان است، اگرچه فاقد اعتبار علمی است. خوشحال می شویم نظراتتان را در مورد این تست با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید  شعر تک بیتی غمگین + مجموعه گلچین اشعار غمگین کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید