مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

بهترین کرم پودر دنیا – ستاره

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


شما حتی اگر طرفدارِ میکاپِ روزانه نباشید، باز هم ممکن است یک سری موقعیت‌ها پیش بیاید که نیاز داشته باشید میکاپ کنید و برای این کار یکی از اصلی ترین محصولات را نیاز دارید به نامِ کرم پودر. داشتنِ کرم پودر در کیف لوازم آرایش یکی از واجباتِ ما خانم ها است، در واقع کرم باعث می‌شود شما یک بِیس عالی برای آرایشتان ایجاد کنید و با آن پوستتان را یکدست و رنگ آن را یکنواخت کنید و در نهایت تمام لک، خطوط و منافذ را از بین ببرید.

اما داشتنِ این پوست صاف و یکدست بستگی به این دارد که شما محصولِ درست را انتخاب کنید، چرا که با انتخاب کرم پودری که برای شما مناسب نیست نه تنها نتیجه ی دلخواه را نمی‌گیرید بلکه ممکن است پوستتان را کیکی و ماسیده کنید و این باعث می‌شود تمامی محصولاتی که بعد از آن استفاده می‌کنید زیبایی خود را از دست بدهند.

برای این که بهترین را انتخاب کنید، به دو نکته توجه داشته باشید: ۱- نوع پوستتی که دارید (خشک، نرمال و چرب) ۲- میزان کاوری که نیاز دارید. وقتی این دو نکته را بشناسید دیگر انتخاب و خرید کرم پودر برای شما به شدت راحت خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم ۵ مورد از بهترین کرم پودر های دنیا را به شما معرفی کنیم، با توجه به دو نکته ی بالا و ویژگی و مزایای این محصولات، می‌توانید کرم پودر مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

کرم پودر استی لادر

کرم پودر استی لادر، یکی از محصولات پرطرفدار است که برای پوست‌های چرب و مختلط مناسب است. این کرم پودر ماندگاری ۲۴ ساعته‌ای دارد و در طولِ زمانی که روی پوست شما قرار دارد به هیچ عنوان اکسید (تیره)، پخش و یا محو نمی‌شود و به همان شکل اولیه ی خود باقی خواهد ماند.

از ویژگی‌های مهم این کرم پودر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کرم پودر استی لادر فاقد مواد مضر و دارای تاییدیه از متخصص پوست است، این کرم هیچ آسیبی به پوست وارد نخواهد کد و حتی پوست های حساس هم از آن استفاده می‌کنند.
 2. همانطور که گفتیم استی لادر برای پوست های چرب و مختلط مناسب است چرا که دارای فرمولاسیونی به شدت جدید است و میتونواند میزانِ ترشح چربی پوست را کنترل کند، اجازه نمی‌دهد پوست و میکاپ در طول روز چرب، براق یا درخشان دیده بشوند.
 3. تکسچری فلوئیدی و مایع دارد که فید آن را روی پوست راحت کرده، برای همین با این که محصولی حرفه ای است اما افراد مبتدی هم می‌توانند از آن استفاده کنند.
 4. کاور فول و قوی دارد و می‌توانید به شکل قابل آن را استفاده کنید، به این شکل که کرم پودر را لایه لایه بزنید، برای مثال می‌توانید مقدار کمی از کرم را اپلای و فید کنید، اجازه دهید خشک شود تا رنگ و کاور اصلی مشخص شود و در نهایت اگر نیاز به پوشانندگی بیشتری داشتید می‌توانید به آن اضافه کنید.
 5. این کرم پودر ضدآب، ضد تعریق و رطوبت است که می‌تواند تا آخرین لحظه و تحت هر شرایطی ظاهر خودش را روی پوست حفظ کند.
 6. رنگ بندی کرم پودر استی لادر، به هیچ عنوان دارای تناژ خاکستری نیست برای همین اگر پوست تیره‌ای دارید کافی است نزدیک ترین رنگ به پوستتان را انتخاب و استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که کرم روی پوست شما کدر و خاکستری نخواهد شد.
بیشتر بخوانید  نماز توبه چگونه است - ایران چطور

کرم پودر استی لادر یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی است که محصولی با کاور بالا می‌خواهند و دوست ندارند پوستشان غیر طبیعی و ماسکه دیده شود، چرا که این محصول درست مثل پوست دوم برای ما عمل می‌کند و ظاهر طبیعی آن را از بین نمی‌برد. شعاری که این برند روی محصولش گذاشته “اعتماد به نفس رو تنت کن” است. کافی است یک بار از استی لادر استفاده کنید تا ببینید چه محصول بی نظیری را انتخاب کرده اید.

کرم پودر مک

محصولی که برای خیلی از افراد آشنا است، کرم پودر مک با داشتنِ تمام ویژگی های مثبت برای انواع پوست قابل استفاده است. این کرم پودر ۲۴ ساعت ماندگاری + ۸ ساعت آبرسانی و ظاهر نهایی ماتی دارد و می‌توانید آن را با خیالی راحت از مطمئن بودن ترکیباتی که دارد برای پوست استفاده کنید. ویژگی‌های کرم پودر مک شامل موارد زیر است:

 1. این کرم پودر در کنار آبرسانی که برای پوست انجام می‌دهد، می‌تواند میزانِ ترشح چربی پوست را کنترل کند به این شکل که به پوست و میکاپ اجازه‌ی چرب، براق و درخشان شدن را نمی‌دهد و تا اخرین لحظه مات روی پوست باقی خواهد ماند.
 2. درست مثل استی لادر کاوری قابل ساخت دارد و با توجه به میزانی که آن را استفاده می‌کنید به شما کاورِ لایت، مدیوم و فول می‌دهد. بهترین کار این است که آن را درست مثل محصول قبلی استفاده کنید.
 3. کرم پودر مک، تمامی منافذ و خطوط ریز روی پوست را کاهش می‌دهد و محو می‌کند و اجازه نمی‌دهد کرم پودر داخل این نواحی نفوذ کند و آن ها را بولد و بیشتر نشان بدهد. برای همین وقتی کرم پودر را استفاده می‌کنید خیالتان راحت است که رنگ و بافت پوستتان به بهترین شکل ممکن یکدست و یکنواخت شده است.
 4. محصولی ضد تعریق و رطوبت است و در ترکیبات آن مواد کمدوژنیک دیده نمی‌شود، ترکیباتی که سببِ ایجاد جوش و آکنه خواهند شد.
 5. تکسچری فلوئیدی و مایع دارد، برای همین فید آن روی پوست به شدت راحت است و می‌توانید با براش و یا اسفنج آرایشی آن را روی پوست فید کنید.
بیشتر بخوانید  ببینید | لحظه خروج کشتی های ایرانی از سن پترزبورگ

اگرپوست خیلی خشکی دارید می‌توانید این کرم پودر را با مرطوب کننده خود و یا محصولی مثل اسنشیال اویل مک ترکیب کنید، تا رطوبت و درخشندگی کرم پودر روی پوست شما بالا برود. کرم پودر مک یکی از بهترین محصولاتی است که ما آن را به انواع پوست پیشنهاد می‌دهیم.

کرم پودر نارس

کرم پودر نارس

کرم پودر بعدی محصولی از برندِ پرطرفدار نارس است. این محصول برای افرادی با پوست خشک، نرمال و کدر مناسب است و می‌تواند طراوت و شادابی را به آن برگرداند چرا که دارای ترکیباتی رطوبت رسان برای پوست است. کرم پودر نارس، ماندگاری ۱۶ ساعته‌ای دارد و اگر پوست شما خشک و یا نرمال است این کرم می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد، کافی است یک بار از آن استفاده کنید؛‌ می‌بینید چه مزایای بی نظیری دارد. یک سری از ویژگی‌های نارس شامل موارد زیر هستند:

 1. دارای ترکیبی از عصاره های سیب، تمشک و هندوانه که به مرور زمان سببِ بهبود بافت پوست خواهند شد.
 2. نارس هر چقدر روی پوست شما بماند ظاهر زیباتری روی پوست پیدا می‌کند، به این دلیل که فرمولاسیونی که در آن بکار رفته باعث شده این کرم پودر رنگ پوست را تقلید کند و به نزدیک ترین حالت و رنگ پوست شما دربیاید.
 3. تکسچری مایع و فلوئیدی دارد که روی پوست خیلی خیلی سبک قرار می‌گیرد و اصلا باعث مسدود شدن منافذ نمی‌شود برای همین پوست را به اصطلاح خفه نمی‌کند و به اصطلاح به پوست اجازه ی تنفس می‌دهد.
 4. کاوری مدیوم تا فول دارد که می‌توانید با توجه به نیازتان آن را استفاده کنید.
 5. فاقد هر نوع مواد مضر و دارای تاییده از متخصص پوست است برای همین پوست‌های حساس هم از نارس می‌توانند با خیالی راحت استفاده کنند.
 6. این کرم پودر ضد تعریق و رطوبت است، می‌توانید در هر شرایط دمایی از آن استفاده کنید و مطمئن باشید تغییری در ظاهر آن به وجود نمی‌آید.
 7. این محصول شادابی و لطافت را به پوست بازمی‌گرداند و آن را خیلی درخشان و سالم نشان خواهد داد.

این کرم پودر فوق العاده به بهترین شکل ممکن روی پوست‌ شما قرار می‌گیرد و آن را از حالت طبیعی خودش خارج نخواهد کرد، کرم پودر نارس می‌تواند یک انتخاب عالی برای استفاده ی هر روزِ شما باشد بدونِ این که به پوستتان آسیبی وارد کند.

کرم پودر هدی بیوتی

کرم پودر هدی بیوتی برعکس کرم پودر نارس برای افرادی با پوست چرب و مختلط مناسب است. این کرم پودر کاور به شدت قوی و بالایی دارد و با ۱ الی ۲ پمپ از آن می‌توانید بهترین پوشانندگی را داشته باشید. این محصول را به کسانی که پوست خشکی دارند پیشنهاد نمی‌دهیم، مگر این که بخواهند آن را با کرمی مثل نارس کمی ترکیب کنند. ویژگی‌های اصلی این کرم پودر ۲۴ ساعته عبارتند از:

 1. اول از همه هدی بیوتی ضد آب، ضد تعریق و رطوبت است که می‌تواند در هر شرایط آب و هوایی دوام بیاورد و ظاهر مات و مخملی خودش را حفظ خواهد کرد، برای همین می‌توانید در هر شرایطی آن را استفاده کنید.
 2. این کرم پودر گیاهی و فاقد مواد مضر است برای مثال هدی بیوتی ترکیباتی کمدوژنیک نداشته و به هیچ وجه باعث ایجاد جوش و لک روی پوست نخواهد شد.
 3. ظاهر نهایی این کرم پودر روی پوست کاملا مات است و این ماتی را تا آخرین لحظه حفظ خواهد کرد، شما می‌توانید آن را برای زمان‌هایی که کاور و ماندگاری خیلی بالا می‌خواهید استفاده کنید.
 4. هدی بیوتی را به افرادی که کاوری بسیار قوی می‌خواهند و پوستشان به هیچ عنوان چرب و سنگین نشود پیشنهاد می‌کنیم.
بیشتر بخوانید  مبلغ یارانه نقدی سال آینده اعلام شد + جزییات

کرم پودر هدی بیوتی یکی از بهترین محصولاتی هست که می‌توانید برای داشتنِ یک کاور فول و عالی داشته باشید و خیالتان راحت باشد که آسیبی به پوست شما وارد نخواهد شد.

کرم پودر لورال

کرم پودر لورال

و آخرین معرفی برای بهترین کرم پودر دنیا، کرم پودر لورال محصولی مناسب برای انواع پوست است. فوق العاده سبک می‌باشد و درست مثل هوا روی پوست عمل می‌کند و اصلا سنگینی آن روی پوست احساس نخواهد شد، ویژگی های اصلی این کرم پودر:

 1. لورال در دو مدل ۲۴و۳۲ ساعته تولید شده، می‌توانید آن را با توجه به نیازی که دارید انتخاب و خریداری کنید.
 2. این کرم پودر به هیچ عنوان منافذ پوستی را مسدود نمی‌کند در نتیجه باعث ایجاد جوش و یا لک روی پوستتان نخواهد شد.
 3. ترکیباتی مفید و گیاهی دارد. در فرمولاسیون آن SPF هست که میتواند تا حد خوبی از پوست در برابر اشعه ی مضر محافظت کند.
 4. کاور مدیوم تا فولی دارد و میتواند خیلی خوب پوست را یکدست و یکنواخت کند. ظاهر نهایی این کرم پودر مات و طبیعی هست.

کرم پودر لورال برای استفاده روزانه یکی از بهترین انتخاب‌ها است، چرا که هم می‌توانید پوستتان را خیلی عالی کاور کنید و هم این که محصولی سبک و بدونِ آسیب را انتخاب و استفاده کردید.

با هم ۵ تا از بهترین کرم پودرهای دنیا را بررسی کردیم، شما می‌توانید با توجه به نیاز پوست و سلیقه ای که دارید یکی از این محصولات را انتخاب و استفاده کنید.

میدانید که محصولاتِ بیشتری میتوانند در این لیست قرار بگیرند، پس برای آشنایی با بهترین محصولاتِ آرایشی و پوستی وارد سایت مای سفورا شوید و در نهایت می‌توانید با خیالی مطمئن خریدتان را انجام دهید، مای سفورا نمایندگی بهترین برندهاست و تمامی محصولاتش را با ضمانت اصل بودن به شما ارائه می‌دهد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *