مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

اگر سود سهام عدالت واریز نشد چه کنیم | استعلام واریز سود سهام عدالت ۱۴۰۲

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


photo 2023 12 15 10 56 13

با گروه اقتصادی ایران چطور همراه باشید .چگونه بفمیم سود سهام عدالت واریز شده است و اگر سود سهام را دریافت نکردیم چه کاری باید انجام دهیم ؟ همه نکات ریز درباره نحوه آگاهی از دریافت سود سهام عدالت در ادامه مطلب.

 

آیا سود سهام عدالت واریز نشده است؟ چه کار کنید؟

سهام عدالت به عنوان یکی از مهمترین بخش‌هایی که در حوزه سرمایه‌گذاری مردم ایران مطرح می‌شود، ارزشمند است. اگر به هر دلیلی سود سهام عدالت به حساب شما واریز نشده است، می‌توانید از دو راه کاربردی برای این مسئله پیگیری کنید:

1. تماس با سامانه تلفنی ۱۵۶۹:
به منظور دریافت اطلاعات دقیق و راهنمایی لازم، می‌توانید با شماره تلفن ۱۵۶۹ تماس بگیرید. این سامانه تلفنی جهت رسیدگی به مشکلات و پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص سود سهام عدالت فعالیت می‌کند.

2. مراجعه به سایت sahamedalat.ir:
با ورود به سایت sahamedalat.ir و با استفاده از پنل کاربری خود، می‌توانید وضعیت واریز سود سهام عدالت خود را بررسی کنید. این سایت به‌عنوان پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی سهام عدالت ایران عمل می‌کند و اطلاعات معتبری را به اشتراک می‌گذارد.

 

واگذاری سود سهام عدالت بخشی از حقوق شماست و همواره حق شماست که به آن دسترسی داشته باشید. پیگیری دقیق و مرتب در این مورد می‌تواند مسیری روشن‌تر برای دریافت این سودها فراهم کند.

سود سهام عدالت تا فردا برای تمام مشمولان واریز می‌شود.

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی:

♦️فرآیند واریز سود سهام عدالت به این شکل است که اطلاعات مرتبط با تمامی مشمولان سود سهام عدالت به 22 بانک ذی‌ربط ارسال شده و از ابتدای صبح فرآیند واریز در بانک‌های مربوطه کلید زده شده و حدودا 24 ساعت زمان خواهد برد.

بیشتر بخوانید  کمبود نیروی کار متخصص بحران امروز کسب‌وکارها است / رهبران کسب‌وکار توانمند ایرانی ناشناخته مانده‌اند / مدیران عامل ایرانی با وجود تمام مشکلات به توسعه بنگاه خود امیدوارند

♦️بانک‌ها در حال پردازش پرداخت سود سهام عدالت مشمولان هستند به سبب این که تعداد رکورد‌ها بالا است فکر می‌کنم حدود 24 ساعت زمان خواهد برد.

نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *