انگلیس فرمانده سپاه قدس را تحریم کرد


به گزارش سایت طلا به نقل از وبگاه دولت انگلیس، لندن امروز پنجشنبه با صدور بیانیه ای در ادامه اقدامات خصمانه این کشور ضدایران از وضع تحریم هایی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده نیروی قدس سپاه و ۶ تن دیگر از فرماندهان ارشد این نهاد رسمی ایران به بهانه ارتباط با حماس و جهاد اسلامی فلسطین خبر داد.

در بیانیه صادره از سوی انگلیس در این خصوص آمده است: (لندن) با هماهنگی آمریکا، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و افراد مرتبط با روابط ایران با حماس و جهاد اسلامی فلسطین را هدف تحریم خود قرار می دهد.

بر اساس اعلام این وبگاه، «دیوید کامرون» وزیر امور خارجه انگلیس بدون ارایه هرگونه سند و مدرکی ادعا کرد که رفتار تهران تهدیدی غیرقابل قبول برای بریتانیا و شرکای این کشور به شمار می آید!

وزیر امور خارجه انگلیس با تکرار مواضع خصمانه لندن علیه تهران مدعی شد: ایران همچنان به تهدید در خاک بریتانیا ادامه می دهد و از نفوذ خود برای بی ثبات کردن خاورمیانه (غرب آسیا) از طریق حمایت از گروه هایی از جمله حماس و جهاد اسلامی فلسطین استفاده می کند. تحریم‌ های جدید امروز انگلیس پیامی روشن به ایران می‌فرستد که ما شما را مسوول اعمالتان می‌ دانیم!

بر اساس بیانیه صادره از سوی وزارت خارجه انگلیس، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه، محمد سعید ایزدی، علی مرشد شیرازی، مجید زارعی و مصطفی مجید خانی از اعضای شاخه فلسطین سپاه قدس به فهرست تحریم‌ های امروز انگلیس اضافه شدند.

در ادامه بیانیه مذکور آمده است که خالد قدومی و ناصر ابوشریف به ترتیب نمایندگان حماس و جهاد اسلامی فلسطین در ایران نیز تحریم شده‌ اند.

بیشتر بخوانید  عکس جدید از پشت صحنه فیلم نیکی کریمی

در ادامه بیانیه مذکور اضافه شده است که شاخه فلسطین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز هدف تحریم قرار گرفته است.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


دیدگاهتان را بنویسید