مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

آخرین وضعیت آوا کوچولو بعد از کتک های وحشیانه نامادری سنگدل | آوا دچار ضربه مغزی شد نامادری از وجود دوربین بی خبر بود

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


آخرین وضعیت آوا کوچولو بعد از کتک های وحشیانه نامادری سنگدل

نامادری سنگدل با ضرباتی که به فرزند خوانده اش آوا وارد کرد مسبب خونریزی مغزی کودک شد.این نامادری سنگدل از وجود دوربین در حیاط خانه بی خبر بود.

خانواده آوا 4 ساله در آخرین گفت و گو بیان کردند: آوا در حال حاضر دچار خونریزی مغزی است و وضعیت او بهبود پیدا نکرده است.

جزئیات حادثه

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد زنی با بی رحــمی کامل اقدام بە پرت کردن دختری خردسال از پلەهای منزل می‌کند کە پس از پرس و جو و تحقیقات کافی در این زمینە مشخص شد زمانی کە پدر خانوادە برای کار بە یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می رود.

همسر دوم او بی خبر از دوربین‌های امــنیتی منزل اقدام بە کتــک کاری و شکنــجە روحی و روانی فرزندان می نماید، کە بلافاصلە پس از گزارش این کتــک کاری و  شکــنجە  توسط همسایەها بە پدر خانوادە، وی خود را در سریعترین زمان ممکن بە ارومیه می رساند، اما متاسفانە این زمان کوتاه برای آوا دختر بچە‌ی چهارسالە بسیار حساس و غیرقابل تحمل بود و دختر بچە چهارسالە بدلیل شکنــجەهای بی رحــمانە  نامادری  خود در این زمان کوتاە دچار  ضــربە مغــزی  شد و در نهایت بە یکی از مراکز درمانی ارومیە اعزام و هم اکنون تحت نظــارت و درمان است.

لازم بە ذکر است طی تحقیقات بە عمل آمدە و همچنین اعلام خانوادە این کودک چهارسالە ، نامادری بی‌رحم پس از معرفی بە نهادهای امـنیتی و قـضایی، از سوی اداره آگـاهی دستـگیر و هم اکنون در بازداشـت بە سر می‌برد.

بیشتر بخوانید  مذاکرات وین در مرحله نهایی است
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *