6 بیمار جدید مبتلا به عروق کرونر در بیمارستان های اردبیل بستری شدندبه گزارش سلام نو به نقل از فارس از اردبیل، علی محمدیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا در استان اردبیل اظهار داشت: با بستری شدن 6 بیمار جدید مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی. مراکز 17 بیمار وارد استان اردبیل شدند و در این مدت هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری عروق کرونر گزارش نشد.

وی افزود: در حال حاضر 6 بیمار وخیم در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند و خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 6 بیمار با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند.

مدیر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به تزریق 2 میلیون و 221 هزار و 862 دوز واکسن کرونا در استان اردبیل، گفت: از این میزان 967 هزار و 655 دوز مربوط به فاز اول و 855 هزار و 128 دوز مربوط به فاز دوم. 399079 دوز مربوط به مرحله سوم واکسیناسیون است.

محمدیان گفت: بر اساس آخرین وضعیت منتشر شده از سوی وزارت بهداشت، شهرستان‌های سرعین، اصلاندوز، بیله‌وار، کوثر، نیر و نمین و شهرهای اردبیل، خلخال، پارس‌آباد، گرمی و مشگین‌شهر در وضعیت زرد قرار دارند. در حالت آبی هستند.”

بیشتر بخوانید  ارتفاع قله بستری و مرگ آمیکرون چندین برابر دلتا است / شهرهای سرخ را برای یک هفته ببندید

دیدگاهتان را بنویسید