یک دختر جوان با موهای ریزش یک اتوبوس 12000 کیلوگرمی / فیلم را می کشدبا توجه به روستای شماره برخی از افراد به ثبت عجیب ترین رکوردهای جهان معروف هستند. از اقامت طولانی در زیر آب گرفته تا بالا رفتن از پله ها در حالی که چیزی را روی سر خود متعادل می کنید. اما اخیرا یک زن جوان هندی با موهایش رکورد عجیبی را به ثبت رساند.

به گزارش Unevstv، «آشا رانی» پس از اینکه توانست برای مدت کوتاهی با موهایش ساختمان دو طبقه را جابه جا کند، رکورد زد. در ویدئویی شگفت انگیز که در فضای مجازی منتشر شده، خانم رانی در حال کشیدن یک غول 12 هزار پوندی با موهای خود نشان داده شده است. در این ویدئو در حالی که اتوبوس با طناب به موهای این زن بسته شده است، او حرکت می کند و با نیروی عجیبی این غول آهنی را به حرکت در می آورد.

کتاب رکوردهای گینس با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سنگین ترین وسیله نقلیه (12000 کیلوگرم) که توسط موهای زنی به نام آشا رانی یدک می کشد.

این ویدیو پس از انتشار در این شبکه اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از 70 هزار لایک دریافت کرده است. انتشار این ویدیو با واکنش کاربران همراه شد و برخی از کاربران این هندی را ملکه آهنین نامیدند.

باید بگویم؛ خانم رانی در Lo Show dei Record در میلان ایتالیا رکورد جهانی را به نام خود ثبت کرد.

بیشتر بخوانید  تصاویر دلخراش از کتک زدن معتادان در کمپ ترک اعتیاد گرگان/ فیلم -

دیدگاهتان را بنویسید