یارانه ۴۰۰ تومانی کی واریز میشود


یارانه 400 تومانی چه زمانی پرداخت می شود؟ یارانه 400 هزار تومانی و یارانه 300 هزار تومانی و واریز 400 هزار تومانی یارانه چه زمانی به حساب مردم واریز می شود؟

حسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور: یارانه ارزی 4200 تومانی ماهانه 400 هزار تومان به حساب هر سه دهک اول و 300 هزار تومان به حساب پنج دهک بعدی واریز می شود.

وی افزود: مقرر شد مبلغ 4200 تومان یارانه ارزی به صورت نقدی و اعتباری به مدت 2 ماه به حساب افراد واریز شود اما پس از گذشت دو ماه این مبلغ در قالب کاربرگ در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: اساس کار ما این است که به مردم برگه کار بدهیم و قانون هم همین را می گوید، اما در دو ماه اول باید پول به حساب مردم به حساب نقدی خودشان واریز شود و وام. برابر با ارزش کاربرگ ها.» خوب، این ارزیابی امشب است که من اعلام کردم.

رضایی ادامه داد: این رقم 400 هزار تومانی و 300 هزار تومانی با بودجه کشور باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد و به محض نهایی شدن، رقم نهایی را در روزهای آینده اعلام خواهیم کرد. واکنش بستگی به روزی دارد که خواهد آمد. منابع دیده می شود و نکات دیگری نیز قابل تامل است.

با ما بمان.

بیشتر بخوانید  مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا آخر آذر تمدید شد

دیدگاهتان را بنویسید