یارانه برای بازماندگان چطور؟ آیا یارانه جدید دوباره پرداخت می شود؟با افزایش یارانه برخی از لیست های یارانه حذف شد. یارانه برای بازماندگان چطور؟ آیا یارانه جدید دوباره پرداخت می شود؟

بقایای یارانه جدید حدود سه ماه فرصت دارند تا اعتراض خود را به صورت تضعیف شده اعلام کنند، اما اکنون رئیس جمهور دستور فوری در مورد بقیه یارانه صادر کرده است.

ابراهیم رئیسی دستور داد هر چه سریعتر بازماندگانی که واقعاً مشمول یارانه هستند شناسایی و یارانه جبران شده به آنها پرداخت شود.

بر این اساس کسانی که پس از اعتراض از یارانه جان سالم به در برده اند، می توانند منتظر دریافت یارانه 300 یا 400 هزار تومانی به شرط قبولی اعتراض خود باشند. یعنی پرونده جدید سپرده یارانه ای بسته نشده و احتمالا به برخی از بازماندگان یارانه پرداخت می شود.

اگرچه شهردار دستور داده هر چه سریعتر یارانه به بازماندگان پرداخت شود، اما هنوز مشخص نیست این گروه چه زمانی یارانه دریافت می کنند.

از سوی دیگر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: هر فردی که به هر دلیلی مشمول یارانه نمی شود 3 ماه مهلت دارد تا خود را اعلام کند و یارانه مالی جدید دریافت کند.

اما آنچه مشخص است این است که بازماندگان در صورت اعتراض ممکن است از یارانه جدید برخوردار شوند. اعتراض مردم به غیرنظامی شدن جامعه و پرهیز از لیست یارانه ها دو راه دارد.

یکی مراجعه به hemaiat.mcls.gov.ir و ثبت اعتراض. راه حل دیگر تماس با شماره 6369-021 است.

بیشتر بخوانید  بیش از 80 کامیون ایرانی وارد مرزهای دوگارون / دوهارون و اسلام گمرک مبادلات گمرکی کالا به طور موقت بسته می شوند

دیدگاهتان را بنویسید