گزینه اول پرسپولیس با باشگاه اروپایی به توافق رسیده استعلی علیپور مهاجم سابق پرسپولیس که در دو فصل اخیر در پرتغال حضور داشته در پایان فصل جاری قرارداد خود را با ماراتیما فسخ می کند و بازیکن آزاد خواهد بود. با این اوصاف گفته می شود او فصل آینده «گزینه اول قرمزها برای حمله به پرسپولیس» است.

در روزهای اخیر اما شایعاتی مبنی بر ناراحتی این بازیکن از سرمربی پرسپولیس به گوش می رسد. چرا که به نظر می رسد انتظار داشت مسئولان باشگاه برای فصل آینده به او پیشنهاد همکاری بدهند اما این اتفاق رخ نداد.

البته این روزها تمرکز سرمربی پرسپولیس بر تمدید قرارداد با اعضای خاصی از تیم ملی است و به همین دلیل مذاکره با شاگردان گل محمدی را به پایان لیگ موکول کردند.

با این حال پیشنهادی غیرمنتظره به مهاجم سابق سرخ ها حالا او را از پرسپولیس دور کرده است. گفته می شود باشگاه ژیل ویسنته پرتغالی برای فصل آینده مذاکراتی با علی علیپور برای به خدمت گرفتن این بازیکن داشته است.

علیپور نیز تلویحا با این پیشنهاد موافقت کرده است و به همین دلیل احتمالا فصل آینده را در لیگ پرتغال سپری خواهد کرد. به این ترتیب ماجرای بازگشت علی علیپور به پرسپولیس فعلا منتفی است مگر اینکه در روزهای آینده اتفاق غیرمنتظره ای رخ دهد.

بیشتر بخوانید  73 درصد مردم قزوین سینما نرفتند

دیدگاهتان را بنویسید