کیف ۱۰۰ میلیونی سحر دولتشاهی را ببینید l کیف میلیونی سحر دولتشاهی غوغا کردآنچه دیگران می خوانند:

سحر دولتشاهی در 16 مهر 1358 در تهران به دنیا آمد. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. اخبار ازدواج مجدد سحر دولتشاهی با همایون شجریان مدت هاست که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود اما طرفین تاکنون آن را تایید نکرده اند. مادر سحر دولتشاهی نایب رئیس انجمن شنا و پدرش مهندس است و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است و کیفی که سحر دولتشاهی حمل می کند دیور است و بیش از 3250 دلار قیمت دارد. اگر دلار را در بازار آزاد 30 هزار تومان در نظر بگیریم، قیمت این کیف 100 میلیون تومان می شود.

سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد 25 مهر 1358 در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل ادبیات نمایشی و مترجمی فرانسه است. مادرش نایب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس است و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

سحر دولتشاهی

شکوه سحر دولتشاهی

حضور سحر دولتشاهی در سریال پوتنیچی ساخته شده در سال 1387 توسط همسر سابقش رامبد جوان با نقش یک آدم فضایی بسیار مورد توجه قرار گرفت که به سرعت او را به شهرت رساند.

شروع فعالیت هنری او در تئاتر بود که البته بازی در تئاتر فرصت های خوبی را به او داد و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و حضور در صحنه تئاتر خود باعث آشنایی با رامبد جوان شد.

سحر دولتشاهی

دومین کار سحر دولتشاهی به قول خودش

بیشتر بخوانید  تصویری نامرئی از شهرام کاشانی و میناوند

از بچگی به بازیگری علاقه داشتم اما واقعیت این است که ادبیات نمایشی خواندم و نویسندگی هنوز جزو دغدغه هایم است.

دوران دانشجویی که سر کلاس می نوشتم جزو شاگردان خوب بودم یا ترجمه می کردم. اگر وقت نوشتن نداشته باشم خیلی حسودی می کنم. نوشتن همیشه در پس ذهن من است. نمی دانم زمان آن فرا می رسد یا موفق می شوم! هنوز فکر می کنم یکی از شغل های ایده آل من نویسندگی است.

سحر دولتشاهی

عروسی سحر دولتشاهی

در ۶ اسفند ۱۳۶۶ با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. دولتشاهی می گوید: ما دوستان مشترک زیادی داشتیم و از دور همدیگر را می شناختیم تا اینکه وقتش رسید، آمد و با پدرم صحبت کرد. سپس این پیشنهاد مطرح شد.

طلاق سحر دولتشاهی از همسرش

طلاق آنها در سال 1392 بی سر و صدا انجام شد، این جدایی تا مدت ها مورد تایید طرفین قرار نمی گرفت، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود، هر دو معتقد بودند که مردم نباید به حریم خصوصی آنها تعرض کنند!

سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان، سال 93 را در خلوت و البته درگیر بازیگری گذراند، در گفتگویی درباره این تنهایی می گوید: سال 93 برای من سال پرکاری و خوشی بود. در تنهایی نه تنها به عنوان یک بازیگر، بلکه از بسیاری جهات رشد کرده ام.

سحر دولتشاهی

ماجرای ازدواج دوم سحر دولتشاهی

از سال 1395 شایعاتی مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان در رسانه ها منتشر شد اما این دو هیچ واکنشی نسبت به این خبر نداشتند و موضوع پس از مدتی به فراموشی سپرده شد.

بیشتر بخوانید  عزیزی خادم: فغانی در آخرین بازی های لیگ و حذفی به ما کمک می کند / شجاعی و دژاگه را ارزیابی خواهیم کرد - اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

پس از درگذشت استاد محمدرضا شجریان، انتشار عکسی از سحر دولتشاهی در خودروی شخصی همایون، بار دیگر به شایعات ازدواج آنها دامن زد.

جوایز و تقدیرنامه های سحر دولتشاهی

بازی او در فیلم طلا و مس در سال ۱۳۸۷ به کارگردانی همایون اسعدیان باعث شد تا نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن در چهاردهمین جشنواره خانه سینما شود. سحر دولتشاهی برای بازی در فیلم عصر یخبندان موفق شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از سی و سومین جشنواره فیلم فجر دریافت کند.

برای سحر دولتشاهی، سال 93 نقطه عطفی در کارنامه او بود. او از یک سو پس از مدت ها ایفای نقش مکمل در فیلم های مختلف، در سومین فیلم حسین فرحبخش، «مستانه» نقش اصلی را بازی کرد و از سوی دیگر با دو فیلم نسبتا خوب به جشنواره سی و سوم رسید. . ، «شکاف» و «عصر یخبندان».

این در حالی است که «عصر یخبندان» نه تنها مورد توجه تماشاگران قرار گرفت، بلکه تأیید هیئت داوران را نیز دریافت کرد و سحر دولتشاهی برای بازی در «عصر یخبندان» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره را دریافت کرد.


دیدگاهتان را بنویسید