کیف ۱۰۰ میلیونی سحر دولتشاهی را ببینید l کیف میلیونی سحر دولتشاهی غوغا کردآنچه دیگران می خوانند:

سحر دولتشاهی در 16 مهر 1358 در تهران به دنیا آمد. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. خبر ازدواج مجدد سحر دولتشاهی همایون شجریان مدت هاست در شبکه های اجتماعی حضور دارد اما هنوز طرفین آن را تایید نکرده اند. مادر سحر دولتشاهی نایب رئیس انجمن شنا و پدرش مهندس است و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است و کیفی که سحر دولتشاهی بر تن کرده دیور بوده و بیش از 3250 دلار قیمت دارد. اگر دلار را در بازار آزاد 30 هزار تومان در نظر بگیریم، قیمت این کیف 100 میلیون تومان می شود.

سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد ۴ مهر ۱۳۵۸ در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل ادبیات نمایشی و مترجمی فرانسه است. مادرش نایب رئیس انجمن شنا و پدرش مهندس است و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

سحر دولتشاهی

شکوه سحر دولتشاهی

حضور سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته سال 1386 توسط همسر سابقش رامبد جوان در نقش آدم فضایی بسیار محسوس بود که به سرعت او را به شهرت رساند.

آغاز فعالیت هنری او در تئاتر بود که البته فرصت های خوبی برای او فراهم کرد و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و حضورش در صحنه تئاتر او را با رامبد جوان آشنا کرد.

سحر دولتشاهی

دومین اثر سحر دولتشاهی به قول خودش

من از کودکی به بازیگری علاقه داشتم اما واقعیت این است که ادبیات نمایشی خواندم و نویسندگی همچنان یکی از دغدغه های من است.

بیشتر بخوانید  وقوع زلزله شدید در راور کرمان

در دوران دانشجویی که سر کلاس می نوشتم جزو شاگردان خوب بودم یا ترجمه می کردم. اگر وقت نوشتن نداشته باشم خیلی حسودی می کنم. نوشتن همیشه در پس ذهن من است. نمی دانم زمان آن فرا می رسد یا موفق می شوم! هنوز فکر می کنم یکی از شغل های ایده آل من نویسندگی است.

سحر دولتشاهی

عروسی سحر دولتشاهی

در 15 اسفند 1366 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. دولتشاهی می گوید: دوستان مشترک زیادی داشتیم و از دور همدیگر را می شناختیم تا اینکه وقتش رسید، آمد و با پدرم صحبت کرد. در آن زمان این پیشنهاد مطرح شد.

طلاق سحر دولتشاهی از همسرش

طلاق آنها در سال 1391 بی سر و صدا انجام شد، این جدایی تا مدت ها مورد تایید طرفین قرار نگرفت، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود، هر دو معتقد بودند که مردم نباید به حریم خصوصی آنها تعرض کنند!

سحر دولتشاهی که سال 93 را به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان در خلوت گذرانده و به بازیگری پرداخته است از این تنهایی می گوید و می گوید: سال 93 برای من سال شلوغ و شادی بود. من نه تنها به عنوان یک بازیگر، بلکه از بسیاری جهات در تنهایی بزرگ شدم.

سحر دولتشاهی

ماجرای ازدواج دوم سحر دولتشاهی

از سال 1394 شایعاتی مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان در رسانه ها منتشر شد که این دو واکنشی به این خبر نشان ندادند و موضوع پس از مدتی به فراموشی سپرده شد.

پس از درگذشت استاد محمدرضا شجریان، انتشار عکسی از سحر دولتشاهی در خودروی همایون شایعات ازدواج آنها را دوباره برانگیخت.

بیشتر بخوانید  ساخت ربات جالب و بدل دونالد ترامپ / فیلم -

جوایز و گواهینامه سحر دولتشاهی

بازی او در فیلم طلا و مس در سال 1386 به کارگردانی همایون اسعدیان باعث شد تا نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن در چهاردهمین جشن خانه سینما شود. سحر دولتشاهی برای بازی در فیلم عصر یخبندان برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و سومین جشنواره فیلم فجر شد.

برای سحر دولتشاهی سال 93 نقطه عطفی در کارنامه او بود. او از یک سو در سومین فیلم مستانه حسین فرحبخش پس از مدت ها بازی در نقش های فرعی در فیلم های مختلف نقش اول را بازی کرد و از سوی دیگر با دو فیلم نسبتا خوب به جشنواره سی و سوم رسید. . ، “هدیه” و “عصر یخبندان”.

در عین حال «عصر یخبندان» نه تنها مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، بلکه تأیید هیئت داوران را نیز دریافت کرد و سحر دولتشاهی برای بازی در «عصر یخبندان» برنده سیمرگ کریستالنی بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره شد. .


<п>پست کیف 100 میلیونی سحر دولتشاهی را ببینید کیف میلیونی سحر دولتشاهی سر و صدا به پا کرد. اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

دیدگاهتان را بنویسید