کیفرخواست عامل تیراندازی به ماموران پلیس در خیابان طالقانیبه گزارش سلام نو به نقل از آنا، علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب تهران، کیفرخواست عامل تیراندازی به ماموران پلیس در خیابان طالقانی این شهر را اعلام کرد.

صالحی بیان کرد: در پایان مراحل تحقیقات قضایی در دادسرای تهران، قرار محاکمه و کیفرخواست عامل تیراندازی در خیابان طالقانی که در آن چهار مامور پلیس مجروح شدند، صادر شد.

دادسرای تهران گفت: متهم فوق یک روز قبل از تیراندازی به ماموران پلیس در خیابان طالقانی، چهار نفر را در شهر شهریار با سلاح گرم کشته و دو نفر را مجروح کرد.

صالحی یادآور شد: با توجه به اینکه اقدام مذکور موجب رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی شده بود، دادگاه کیفری یک تهران سریعاً به پرونده رسیدگی کرد که در نتیجه امروز با پایان مراحل تحقیقات و صدور قرار جلب کیفرخواست تکمیل شد. .

دادستان عمومی و انقلاب تهران ادامه داد: بر اساس مفاد کیفرخواست صادره، این متهم به اتهام محاربه و افساد فی مابین در رابطه با حذف و استفاده از سلاح گرم و تیراندازی در دادگاه انقلاب تهران محاکمه می شود. ” او باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شد.»

وی همچنین خاطرنشان کرد: دومین کیفرخواست در رابطه با اجرای چهار فقره قتل عمد، قتل عمد و حمل و نگهداری سلاح سرد و مهمات غیرمجاز برای متهم تشکیل شده است که به زودی برای رسیدگی به پرونده ارسال خواهد شد. دادگاه کیفری در تهران «به اتهامات وی رسیدگی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران با هشدار به مرتکبین جرایم خشن و ناقضان نظم و امنیت عمومی گفت: افرادی که در خواب چنین جنایاتی را در سر می پرورانند باید بدانند که قوه قضائیه هیچ تعارفی برای حفظ امنیت مردم ندارد و مجازات چنین افرادی است. حیاتی.”

بیشتر بخوانید  برخی پزشکان از بیماران ارز یا سکه می خواهند!

دیدگاهتان را بنویسید