کل کل علی کریمی با یک خبرنگارآنچه دیگران می خوانند:

به گزارش شمانیوز: اما کریمی او پیشکسوت پرسپولیس و کارشناس ورزشی ملقب به جادوگر ایران است. اما کریمی او یکی از مهم ترین بازیکنان فوتبال در فضای مجازی است اما کریمی قبض برق خانوارش بود که بگوید علی کریمی در استخراج رمز ارز نقش داشته است. جدیدترین ویدئوی علی کریمی در حاشیه اخیر را مشاهده می کنید.

اما کریمی

اما کریمی

انتقاد علی کریمی از وزیر ورزش

ما همیشه از وزیر ورزش و جوانان انتظار داشته ایم که از جنس و بدنه ورزش باشد و مشکل ورزشکاران را لمس کند. زمانی که آقای سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد، امیدوار بودیم اتفاقی که در یکی از وزارتخانه های قبلی افتاده بود تکرار نشود و تصمیمات اصولی و ورزشی در همه زمینه ها اتخاذ شود.

شاید در گذشته برخی از وزرا ورزش نبودند و تصمیماتشان به دلیل کمبود ورزش موجه بود اما توقعات از آقای سجادی قهرمان آسیا زیاد بود و آن توقعات درست است.

استقلال نسبت به فصل گذشته مشکل مدیریتی ندارد و این اتفاق خوبی است و انتظار می رود همین وضعیت برای پرسپولیس هم پیش بیاید و مشکل مدیریتی این باشگاه حل شود و فردی انتخاب شود که بتواند این بار را به دوش بکشد. . از پرسپولیس با تصمیمات اصولی و فوتبالی.

انتظار می رود وزیر ورزش هیات مدیره ای را انتخاب کند که هم دلسوز باشد و هم به صرفه باشد. متاسفانه در برخی موارد هیات مدیره زودتر انتخاب شد که کمک چندانی نکرد و مشکلات بزرگی برای تیم ایجاد می کند. حالا که این ورزشکار به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شده، انتظار می رود پرسپولیس با انتخاب درست شرایط خوبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید  عکس عجیب آناهیتا افشار در تولد 35 سالگی اش!

حق میلیون ها هوادار پرسپولیس نیست که هر روز با مشکلات عدیده ای مواجه شوند و به همین دلیل انتظار نظم دادن به تیمشان درست است. انتخاب هیئت مدیره مناسب و به دنبال آن مدیرعامل کاربلد می تواند مشکلات پرسپولیس را به حداقل برساند.

علی کریمی و استخراج رمز ارز

شایعه علی کریمی و استخراج رمزارز در خانه ستاره سابق فوتبال ایران از سوی سخنگوی صنعت برق تکذیب شد.

در حالی که میانگین مصرف برق در هر واحد مسکونی حدود 300 کیلووات ساعت در ماه است، قبض برق مسکن علی کریمی نشان می دهد که در ماه حدود 6400 کیلووات ساعت برق مصرف کرده است. یعنی 21 برابر بیشتر از میانگین مصرف!

انتشار این اعداد عجیب در فضای مجازی به شایعاتی در مورد تیم سابق فوتبال ایران منجر شده و برخی تصور می کنند کریمی در حال بیرون کشیدن رامکارز در آپارتمان خود است که مصرف برق را تا حدی افزایش می دهد.

اما سخنگوی Elektroprivreda با توضیحات مفصل این شایعات را تکذیب کرد.

مصطفی رجبیه مشهدی در این خصوص می گوید: «اگر مصرف برق این مشترک در دوره خاصی افزایش می یافت، می توانستیم این فرصت را بدهیم. اما رفتار مصرفی این فوتبالیست تقریباً در همه دوره ها یکسان و البته بالا بود.

بنابراین تحلیل صنعت برق این است که کریمی در رامکارز نیست اما یکی از مشترکین برق مصرفی کشور است.

اما کریمی که به دریبل‌زن معروف است، «جادوگر» و «مارادونای آسیایی» نامیده می‌شود. کریمی 2018; وی با 91 درصد آرای کاربران سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بهترین هافبک تاریخ جام ملت های آسیا شناخته شد. کریمی فوتبال حرفه ای خود را از سال 1375 با قهرمانی در لیگ دوم لیگ فوتبال ایران آغاز کرد و پس از 2 سال به پرسپولیس پیوست و در سه فصل دو بار قهرمان لیگ و یک بار قهرمان جام حذفی شد و در بازی های آسیایی 1998 بانکوک مدال طلا گرفت. وی در بهمن ماه 1377 به دلیل حضور در بازی تیم امید به مدت یک سال از حضور در تمامی مسابقات باشگاهی و کشوری محروم شد و پس از آن به فوتبال بازگشت و در جام ملت های آسیا 2000 حضور یافت.

بیشتر بخوانید  فروش فیلم در سینمای ایران در هفته چهارم بهمن 1400 + گیشه / عکس

او در سال 2001 به الاهلی دبی منتقل شد و در فصل 2003-2002 “بهترین خارجی لیگ برتر امارات” و در فصل 2004-2003 “برهنه در لیگ برتر امارات” لقب گرفت. ‘او برنده شد.


دیدگاهتان را بنویسید