کسانی که یارانه به حسابشان واریز نشده ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ – ایران چطور


این یارانه های معیشتی همانطور که گفته شد ترکیبی از تمام یارانه های قبلی است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا برخی سپرده ها کمتر از مبلغ اعلام شده است؟ وی گفت: این موضوع در صلاحیت سازمان هدفمندی یارانه ها است اما همانطور که پیگیری کردم سازمان هدف از این میزان قسط وام تاج را کاهش داده است.

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی تاکید کرد: این میزان سپرده در حال حاضر بلوکه شده و تا روزی که اصلاحیه یارانه ها به طور رسمی اعلام نشود قابل برداشت نیست و پس از آن برداشت می شود.

گامریو افزود: تا صبح فردا به تدریج یارانه معیشتی به تمام افراد مشمول این یارانه پرداخت می شود، البته ممکن است تمامی بانک های بزرگ به دلیل داشتن سپرده های بیشتر معطل شوند.

وی گفت: کسانی که این یارانه ها را به حساب واریز نکرده اند و معتقدند شرایط را دارا هستند، می توانند درخواست و شکایت خود را به سامانه رسیدگی به درخواست کمک های زندگی و یارانه نقدی به نشانی (hemaiat.mcls.gov) اعلام کنند. ir) . ) کردن.

* یارانه خانوارهای متوسط ​​سه برابر شد

به گزارش فارس، خانوارهای تک نفره در اقشار متوسط ​​جامعه حدود 100 هزار تومان به عنوان یارانه (نقدی و معیشتی) دریافت می کردند که با پرداخت 300 هزار تومانی دولت سیزدهم، یارانه آن سه برابر می شود.

یارانه خانوارهای متوسط ​​دو نفره حدود 194 هزار تومان در ماه بوده و اکنون به 600 هزار تومان و بیش از سه برابر افزایش می یابد.

یارانه دریافتی خانواده های سه نفره نیز حدود 274 هزار تومان بوده که هم اکنون به 900 هزار تومان و 3.3 برابر افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید  جزییات نامه مهم بانک مرکزی به صرافی‌ها

همچنین یارانه خانوارهای چهار نفره که پیش از این 354 هزار تومان بود به 1.2 میلیون تومان رسید و 3.4 برابر شد.

یارانه خانوارهای پنج نفره و بزرگتر نیز بیش از 3.5 برابر شده است.

به گزارش فارس، کاربران این رسانه در بخش فارس من با ثبت اسکن گفتند چرا سایت به دلیل عدم دریافت یارانه معیشتی بسته شده است؟

دیدگاهتان را بنویسید