کرم معجزه آسا با ویتامین C + اسید هیالورونیک روی پوست


معرفی کرم ضد لک معمولی ویتامین C 23% + اسید هیالورونیک 2%

فرمولاسیون این محصول فاقد سیلیکون است که منجر به جذب بیشتر ویتامین C در پوست می شود.
جالب است بدانید که Ordini محصول دیگری حاوی ویتامین C دارد که پایه سیلیکونی دارد (سوسپانسیون Ordini Vitamin C 30% در سیلیکون). و این پایه سیلیکونی با وجود پایداری و مقاومت با ویتامین C تداخل دارد و جذب آن را تحت تاثیر قرار می دهد و وجود سیلیکون باعث ایجاد احساس سنگینی روی پوست و ایجاد آکنه می شود.
به همین دلیل شرکت برند اوردیناری استفاده از کرم ویتامین C 23% + هیالورونیک 2% اوردیناری را بدون سیلیکون توصیه کرد و اثربخشی این محصول با اثربخشی سرم ضد لک اوردیناری برابری می کند.

ویژگی های اصلی کرم معمولی با ویتامین C

ضد لک و آنتی اکسیدان
ضد چروک و کاهش خطوط
رنگ پوست را یکنواخت می کند
حاوی 23 درصد ویتامین C خالص است
مناسب برای انواع پوست
فاقد پارابن، سولفات، الکل، سیلیکون و گلوتن
وگان و روی حیوانات آزمایش نشده است
بی بو


کرم معمولی با ویتامین C

نحوه استفاده از کرم معمولی با ویتامین C

شب قبل از خواب، مقدار کمی از کرم را روی تمام صورت خود بمالید.

هشدار: احتمالا بعد از زدن کرم تا مدتی احساس سوزش خواهید کرد که جای نگرانی نیست و این به دلیل پودر ویتامین C غلیظ به کار رفته در آن است. اگر احساس سوزش شدید دارید، می توانید آن را با سایر سرم ها و کرم های شب ترکیب کنید و به تنهایی از آن استفاده نکنید.


درباره برند سازنده

برند Ordinary در سال 2016 توسط یک ایرانی کانادایی به نام براندون ترواک که در ایران با نام علی روشن متولد شد، ایجاد شد. او در سال 2013 شرکت DCM (DECIEM) یا نام دیگر آن «شرکت زیبایی غیر طبیعی» را تأسیس کرد. برندن به طور ناگهانی در ژانویه 2019 در سن 40 سالگی درگذشت.
حجم فروش محصولات معمولی در سطح جهانی باورنکردنی است و دلیل موفقیت این برند تولید محصولات مراقبت از پوست با هزینه های مناسب و مناسب است. از محصولات پرطرفدار این برند می توان به سرم هیالورونیک اسید، سرم کافئین چشم، سرم بافت، سرم لایه بردار AHA، کرم ویتامین C معمولی و … اشاره کرد.

بیشتر بخوانید  کدام به صورت صورت می آید؟


دیدگاهتان را بنویسید