چرا احسان علیخانی مجرد است؟


چرا احسان علیخانی مجرد است؟

چرا احسان علیخانی مجرد است؟

پاسخ این سوال در برنامه چهاردهم این برنامه مشخص شده است:

اما در قسمت چهاردهم ماه عسل چه گذشت؟
برنامه «ماه عسل» در چهاردهمین شب از ماه مبارک رمضان لحظات ناب مخاطبان خود را در لحظات طلایی پیش از افطار به اشتراک گذاشت.
احسان علیخانی مجری این برنامه صفحه چهاردهم «ماه عسل» را با همین بیان و روال آغاز کرد.
پس از کشف دکور، یک زوج میانسال و شش مهمان دیگر در قاب کهکشانی «ماه عسل» قرار گرفتند.
این زوج میانسال 2 و 24 ساله هفتاد و دو سال عاشقانه با هم زندگی کردند.
علیخانی وقتی اعلام کرد متولد ۲۴ تیرماه ۹۵ است، گفت: بعد از ۴ روز تولدت است و از مهمانان و عوامل پشت صحنه خواست برای تولد مادرش دست بدهند. پس از بستن دستبند به دست افراد داخل دوربین، به نظر می رسد این دستبند برای عوامل پشت صحنه که پس از پایان لمس ما و ایجاد موج مکزیک کف می زنند نیز ادامه داشته است.
این زوج میانسال راز موفقیت در زندگی مشترک خود را در این 4 سال عشق بدون آلودگی و تشریفات دانستند و به همراه پسر و نوه خود به برنامه آمدند. نکته مهم دیگر این است که مادر در شش سالگی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است.
مهمان بعدی یک کوهنورد 24 ساله بود که قله های زیادی مانند دماوندا و آرارات را فتح کرد.
مهمان دیگر «ماه عسل» جوانی 24 ساله به همراه دو نوه اش بود، مردی میانسال با دو مدرک فلسفه و علوم تربیتی که همچنان در حال تحصیل در رشته حقوق است.
یکی از نوه هایش پزشکی خوانده و دیگری مدرک گرفته است. علیحانی خطاب به نوه اش که مدرک داشت گفت: با چنین پدربزرگی چرا ادامه تحصیل ندادی؟ از او چیز کمی یاد گرفتی نوه پیرمرد مدتی در مقابل همراهان علیحانی سکوت کرد و سپس افزود: باید کار می کردم. علیهانی از صحبت های مهمان شوکه شد و خجالت کشید گفت: «جوابی به من دادی که دندانت می شکند.
پس از پخش مطالبی از مراسم ازدواج یک زوج 6 و 60 ساله، مهمانان زیر مشخص شدند و این زوج به همراه تعدادی از نوه ها و فرزندان خود روی صحنه «ماه عسل» حاضر شدند. حدود یک ماه از ازدواج این زوج میانسال می گذرد.
مادر شصت ساله که بیان زیبایی در ذات شعر داشت، شروع به خواندن چند بیت شعر عاشقانه کرد. سپس علیخانی از او پرسید این شعر را برای همسرت می خوانی؟ او گفت: «نه، من برای تو می خوانم. علیخانی که شاید بعد از این به فکر بازخورد بود، سرش را تکان داد و لبخند زد.
علیخانی در این گفتگو از یک زوج میانسال پرسید: چرا ازدواج جوانان امروزی دائمی نیست؟ زن میانسال پاسخ داد: «زنان مقصرند زیرا مردان وقتی خسته از سر کار به خانه می آیند مدام ناله می کنند. علیخانی به لحن صحبت های علیخانی درباره زنان در برنامه های قبلی «ماه عسل» لبخند زد و گفت: «زنان به اندازه کافی از ما شاکی هستند، اما مردان هم یادشان می آید.» مشکلات بیرونی را وارد خانه نکنید.

بیشتر بخوانید  متن آهنگ حیران از معین (Moein

بعد یکی از مهمانان از علیحانی پرسید: چرا ازدواج نمی کنی؟

علیهانی پاسخ داد: سرمان شلوغ است، البته با دیدن این بزرگواران متوجه شدیم که تا هشت سالگی فرصت ازدواج داریم.
علیخانی پس از خروج از قاب کهکشانی خاطرنشان کرد: زندگی در جریان است و ما باید فردا خود را بسازیم و قدر ثانیه های خود را بدانیم.

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرم


دیدگاهتان را بنویسید