مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

پیکر شهدای حمله تروریستی شهرستان راسک تشییع شد

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


مسلم شجاعیان، احسان بابایی، پوریا شیخ، ابوالفضل شریاری، محمدحسن براهویی، علیرضا اکبر مزار، علی دشت‌پوری، حسن بابانیا، احمد خمری، محید فیروزنیا و حمید رضایی امین، شهدای حمله تروریستی به راسک هستند.

بامداد روز جمعه؛ ۲۴ / ۰۹ / ۱۴۰۲  نزدیک به ۱۰ نفر از تروریست‌های صهیونیستی به یکی از مقرهای انتظامی در شهرستان راسک حمله می‌کنند که در این حمله تعدادی از تروریست‌ها کشته شدند، همچنین تعدادی از نیروهای فراجا نیز به شهادت رسیدند.

این حمله در ساعت ۲ بامداد جمعه اتفاق افتاد.  در این حمله تروریستی ۱۱ تن از افسران انتظامی و سربازان وظیفه مقر انتظامی شهرستان راسک به شهادت رسیده و همچنین شماری از نیروهای فراجا زخمی شدند. مامورانی که در مقر نظامی بودند شجاعانه دفاع کردند و تعدادی از مهاجمان را مجروح و تعدادی را به هلاکت رساندند.

بلافاصله با هدف شناسایی اعضای گروه جیش الظلم، بالگردهای شناسایی در شهرستان‌های راسک و سرباز و نقاط مرزی ایران و پاکستان برای شناسایی تروریست‌ها به پرواز درآمدند و هیئتی به سرپرستی جانشین فرمانده کل انتظامی به شهرستان راسک اعزام شدند.

دادستان کل کشور نیز در پیامی خطاب به دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان دستور داد که ابعاد مختلف این حادثه بررسی و با عوامل این جنایت برخورد قاطع صورت گیرد.

رئیس قوه قضائیه هم در پیامی تاکید کرد: بدیهی است، مسئولان دستگاه  قضایی استان موظفند ضمن صدور دستورات لازم به نیروهای امنیتی و انتظامی، تمامی اقدامات مقتضی را در دستگیری و به کیفر رساندن این تروریست‌های وابسته به استکبار جهانی به عمل آورند.

رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در پیامی حملهٔ تروریستی به نیروهای غیور انتظامی راسک را محکوم کرد و گفت: لازم است نیروهای امنیتی و انتظامی به‌فوریت و جدیت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند

بیشتر بخوانید  معافیت تحریمی بازی جدید آمریکاست

رئیس‌جمهور هم در پی حمله تروریستی کور و بزدلانه در شهرستان راسک، این حادثه را به ملت ایران تسلیت گفته و دستور داد عاملان و آمران این جنایت به سرعت شناسایی و مجازات شوند.

 

نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *