پیدا شدن پیکر بی‌جان سرباز غرق شده نیروی انتظامی از کانال آب ورامین –به گزارش سلام نو به نقل از مهر، ظهر سه شنبه پیکر بی جان سرباز غرق شده نیروی انتظامی از کانال آب ورامین کشف شد.

عملیات تجسس برای کشف پیکر سه شهروند ورامینی که شامگاه دوشنبه در کانال آب ورامین غرق شده اند، از ساعت ۱۹ دوشنبه تاکنون و حدود ۲۰ ساعت توسط عوامل آتش نشانی، نیروی انتظامی ادامه داشت.

بر اساس این گزارش، اهالی «قاسم آباد» نسبت به نبود نرده و حفاظ در کانال آبی که از این منطقه عبور می‌کند، گلایه مند هستند، تاکنون تعدادی از شهروندان در این کانال سقوط کرده و جان خود را از دست داده اند.

به نظر می‌رسد، مسئولین و متولیان می‌بایست، با قرار دادن حفاظ برای کانال از جان باختن شهروندان جلوگیری کنند.

شامگاه دوشنبه سقوط سه شهروند ورامینی که یکی از آنها سرباز نیروی انتظامی و یکی از اهالی روستای «جعفر آباد اخوان» بوده است، در کانال آب حادثه ساز شد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران در این خصوص گفت: سرباز فداکار نیروی انتظامی برای نجات جان دو نفر در کانال آب «قاسم آباد» ورامین وارد و غرق شد.

سرهنگ هادی حسن زاده شهابی افزود: سرباز وظیفه شناس کلانتری ۱۱ شهرستان ورامین وقتی متوجه افتادن دو نفر از شهروندان در کانال آب منطقه قاسم آباد ورامین می‌شود بدون درنگ و تردید و با شجاعت مثال زدنی برای نجات آنها به داخل کانال می‌رود که متأسفانه به دلیل شدت جریان آب غرق می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

بیشتر بخوانید  فاجعه انسانی در افغانستان / فروش دختران و پسران به خاطر فقر و بدبختی / هر دختر ۱۰ هزار افغانی! -

دیدگاهتان را بنویسید