پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس به مناسبت سالگرد تأسیس این منطقه عظیم اقتصادیبه گزارش شمانیوز؛ متن پیام به شرح زیر است:

خدا را شاکریم که در بیست و چهارمین سالگرد تاسیس منطقه ویژه اقتصادی معدن و صنایع فلزی خلیج فارس، این منطقه وسیع اقتصادی به حدی از رشد و شکوفایی رسیده است که به عنوان یکی از مراکز اصلی تولید و اشتغال و نماد تبلور و رکوردهای پی در پی در تولید و جذب سرمایه، نه تنها در بین جهادگران اقتصادی شاغل در این مرز و بوم، بلکه در بین علاقمندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان احساس غرور ایجاد کرده است.

بیست و چهارمین سالگرد تأسیس منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزات خلیج فارس در حالی برگزار شد که این منطقه اقتصادی نوظهور با شعار «تولید، حمایت و برچیده شدن» محوریت دارد و مدیران این مجموعه امیدوارند در پیشگاه خداوند متعال موفق به اجرای این شعار شد و در جهت اعتلای نام شکوهمند ایران اسلامی و خدمت به مردم شریف کشورمان گام بردارد.

از 24 آذر 97 تاکنون مدیران، مهندسان و زحمتکشان برای توسعه و پیشرفت این منطقه ویژه اقتصادی تلاش زیادی کرده اند و اکنون کارکنان احساس مسئولیت بزرگی کرده و موظف به ادامه راه گذشته این منطقه هستند. اقتصاد عظیم را بیش از پیش به صنعت ایران و هرمزگان وابسته کنید.

بار دیگر سالروز تاسیس منطقه ویژه اقتصادی معدن و صنایع فلزی خلیج فارس را به تمامی سربازان جبهه جهاد اقتصادی به ویژه مردم درجادل هرمزگان تبریک می گویم.

و از بالا

حسن خلج تهرانی

مدیرکل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

روابط عمومی و مسائل فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

بیشتر بخوانید  درباره دستاوردهای معاون اول دادستان کل توضیح دهید

دیدگاهتان را بنویسید