پیام احساسی همکار بازیگر معروف «حدیث فولادوند» پس از طلاق / عکس


نعیمه نظام دوست با انتشار تصویر زیر در اینستاگرامش، نعیمه نظام دوست با انتشار پستی صادقانه در اینستاگرام تولد فولادوند (20 دی) را تبریک گفت.

«حدیث عزیزم، دوست عزیزم، خواهر زیبای من، … می خواستم بگویم من و تو زنده ماندیم، از سخت ترین جنگ ها جان سالم به در بردیم. من و تو مثل هم بودیم، همه مثل هم بودیم، مثل هم بودیم.
و هیچ چیز به اندازه غم و اندوه مردم را به هم نزدیک نمی کند. و هیچ چیز به اندازه ی غلبه بر بحران های سخت به انسان قدرت نمی دهد. من و تو قوی هستیم، رفیق روزهای سخت! ما استقامت کردیم، قوی ماندیم و ادامه دادیم. ما بر شریکم غلبه کردیم، با اینکه بهای آن را دادیم و سخت بود، اما واقعا سخت بود. سخت بود از بهشت ​​غصه بخوری و بی پناه و بی پناه بایستی و سعی کنی قوی باشی. مبارزه با ناشناخته ترین و بی رحم ترین ها سخت بود و جز مقاومت و اطاعت از تو چیزی ساخته نشد.
به زودی همه چیز خوب خواهد شد؛
می دانم که برای یک روز نمی دانم؛ در کنار پنجره ای که گم شده، به افق دور خیره می شویم و از روزهای سختی که برای کودکانی که نمی شناسم گذشته است صحبت می کنیم.
فقط امیدوارم بچه ها شاد باشند و ندانند عذاب و غم چیست … امیدوارم!
حدیث زندگی من در این مرحله از زندگیم و در روز تولدت بهترین ها را برایت آرزو می کنم، عشقم بدرخشد و نور زیبایت را به من و ما هدیه کن، قوی تر از همیشه قدم بزن و بی من همیشه مثل کوه هستم. پشت سرت و مثل خواهرم کنارم “دوستت دارم، هزاران بار تولدت را به عشقم و تولدت تبریک می گویم…”

بیشتر بخوانید  100 میلیون جایزه فدراسیون شمشیربازی برای مدال آوران المپیک

نعیمه نظام دوست دارای مدرک علوم تجربی است. بازی در گروه های تئاتر آزاد را از سال 1370 آغاز کرد سپس در سریال نوروز 72 بازی کرد.نظام دوست در سال 1373 با یک ساعت خوش وارد عرصه بازیگری حرفه ای شد.

او چهار خواهر دارد که فرزند سوم خانواده است. غیر از او در خانواده شان هیچکس به کار هنری مشغول نبود. پدرش چند سال پیش فوت کرد. او دوستان زیادی در سینما دارد که از آن جمله می توان به ماه ههره هلیلی، مریم امیرجلالی، الناز شاکردوست و لیدا عباسی اشاره کرد.

در سال ۱۳۷۴ با برنامه ساعت خوش بازی در سریال و فیلم را به صورت حرفه ای آغاز کرد.

یک پیام احساسی

نعیمه نظام دوست پس از کاهش وزن 23 کیلوگرمی

نعیمه نظام دوست تا به حال در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است و توانسته خود را به عنوان یک کمدین محبوب مطرح کند. او به دلیل اضافه وزن، پس از کاهش 23 کیلوگرمی به راه های زیادی برای کاهش وزن نعیمه نظام دوست رفت.

نعیمه نظام دوست تا به حال در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است و توانسته خود را به عنوان یک کمدین محبوب مطرح کند. او به دلیل اضافه وزن، مسیر طولانی را در کاهش وزن طی کرده است.

همسر نعیمه نظام دوست

تا به امروز هیچ خبر رسمی از ازدواج نعیمه نظام دوست منتشر نشده است و بانو نعیمه نظام دوست هرگز ازدواج نکرده و مجرد است.

نعیمه نظام دوست چند کیلو وزن دارد و علت چاقی نعیمه نظام دوست؟

راستش یکباره چاق شدم ولی این چاقی من به نقش خاصی مربوط نمیشه و کاملا شخصی اتفاق افتاد موثر بود و وزنم 120 کیلو بود.

بیشتر بخوانید  دیدار نمایندگان مجلس با ابراهیم رئیسی + عکس

یک پیام احساسی

آزمون و خطای نعیمه نظام دوست برای کاهش وزن با بالون معده

سه سال پیش، عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود. در حالت عادی بالون باید تا شش ماه در بدن بماند اما دکتر من متاسفانه با بی تفاوتی و بی دقتی فراموش کرده بادکش را از بدنم خارج کند! بعد از هشت ماه با او تماس گرفتم و از او خواستم که بادکنک را از شکمم خارج کند که دکترم با تعجب گفت: یادم رفته بود! باید زودتر بادکنک را بیرون می آوردی! معده و روده شما احتمالا الان مشکل دارند.

این بی احتیاطی به دلیل وجود بیش از حد استانداردها در معده باعث افزایش حجم بالون شد و این عمل نه تنها کمکی به کاهش وزنم نکرد، بلکه چند ماه بعد 20 کیلوگرم دیگر اضافه کردم.

درود بر نعیم نظام دوست

نعیمه نظام دوست: شهرت مقوله ای است که همه مردم دوست دارند از آن رنج ببرند و در واقع مهم ترین دغدغه شان این است که روزی معروف شوند و هر که بگوید شهرت را دوست ندارد، فکر می کنم دروغ می گوید. شاید شهرت یکی از دلایل ورود من به عرصه بازیگری بود اما مهم ترین دلیلی که تصمیم به بازیگری گرفتم این بود که از کودکی دوست داشتم شخصیت های مختلف را تجربه کنم و جای آدم های دیگر زندگی کنم.

یک پیام احساسی

فیلم های نعیمه نظام دوست

On the Canvas of Time (قسمت اول) 2003

On the Canvas of Time (قسمت دوم) 2003

موفقیت اجباری 2007

سن پترزبورگ 1388

چراغ قرمز 1389

بیشتر بخوانید  رژیم صهیونیستی اسناد جدیدی را از عملیات علیه برنامه هسته ای صدام منتشر کرد

کنسرت روی آب 1389

ما در سال 1388 در خانه نیستیم

ساکن خانه چوبی در سال 1391

برج صلح 1391

آذر، شهدکت، پرویز و دیگران 1392

سریال نعیمه نظام دوست در تلویزیون

نوروز 72 1372

ساعت مبارک 1373

ماسه رودخانه ای از سال 1374

گلخانه 1996

روزهای زندگی 1378-1377

پلیس جوان 1380

ریحانه 1384

در سال 1386

روز حسرت 2008

زیر هشت سال 1389

لطفا در سال 2009 خیلی دور نروید

ساختمان دکتر 1390

کسی خوابه؟ 1311

اجاره خانه 1391

اجاره خانه 2 1391

کیف سرهنگ 1392

محله شکوفه ها و بلبل ها در سال 1394

دیدگاهتان را بنویسید