پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگانآنچه دیگران می خوانند:

حقوق بازنشستگان این همیشه یکی از چالش برانگیزترین نظرات هنگام بررسی لوایح بودجه بوده است.حقوق بازنشستگان برای سال 1401 با افزایش 10 درصدی 5 میلیون تومان تعیین شد. بازنشستگان جدید خواستار توجه بیشتر به موضوع افزایش حقوق در بودجه و همسان سازی هستند حقوق بازنشستگان آنها در چند ماه گذشته اعتراضات زیادی را آغاز کرده اند حقوق بازنشستگان بر لبان افتاد در ادامه آخرین اخبار حقوق بازنشستگان را خواهید خواند.

به گفته سرپرست وزیر کار، افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران 38 درصد به اضافه 515 هزار تومان و با توجه به منابع مالی مورد بحث رئیس سازمان برنامه و بودجه از شهریور ماه اجرا می شود.

اعلام تصمیم دولت مبنی بر افزایش حقوق کارکنان ارتش و مستمری بگیران به منظور استرداد حقوق کارمندان و مستمری بگیران و با فرض عدم ایجاد و استقراض صورت گرفت، اما با توجه به سخنان رئیس جمهور . سازمان های برنامه ریزی و بودجه هنوز به نتیجه نهایی نرسیده اند و این افزایش حقوق منوط به تامین منابع یا مدیریت مصارف است و به محض انجام کار کارشناسی در این زمینه و تایید دولت طی مراحل قانونی انجام خواهد شد. قابل احترام باشد

این شرایط در حالی مطرح شده است که بر اساس اطلاعات دریافتی از نهادهای متولی، در صورت تامین منابع مالی لازم از طریق ترکیب ضرایب و اعداد ثابت، حقوق کارمندان و مستمری بگیران ارتش و کشور مانند امنیت بازنشستگان باید افزایش یابد

اقدامات بعدی نشان می دهد که دولت به دنبال منابع مالی کافی برای اجرای مصوبه افزایش حقوق کارگران لشکری ​​و روستایی و مستمری بگیران در سال 1401 است که البته هنوز مانع اصلی اجرای این مصوبه رفع نشده است. و بستگی به هفته ها و ماه های بعد دارد.به نظر می رسد دولتمردان جزئیات این افزایش حقوق را مشخص کرده اند.

بیشتر بخوانید  سنگ تمام "شاهرخ استخری"/ عکس


دیدگاهتان را بنویسید