وزارت بهداشت: مردم بی دلیل می خندندبه گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با همت والای کادر بهداشت امروز امید و سلامت در بین مردم رو به افزایش است و ما باید قدر این سلامتی را بدانیم.”

محمد هاشمی در مراسم آخرین روز از هفته سلامت در بوستان پروردگار تهران افزود: در سال 1400 به فکر چنین روزهایی نبودیم، امسال می توانیم اینگونه جمع شویم و در جشن هفته سلامت در این پارک شرکت کنیم. “

وی به تحریم کشور توسط نیروهای استکبار اشاره کرد و ادامه داد: در حالی که در چند روز اخیر شاهد 1929 مورد فوتی در آمریکا بودیم، ایران دیروز هفت مورد ابتلا به کرونا و سه مورد فوتی داشت که البته حتی یک مورد فوت نیز بالا بود. است.

دبیر ستاد هفته سلامت گفت: با مشارکت و کمک مردم توانستیم به این مرحله برسیم و کادر پزشکی 300 شهید را برای مهار تاج تقدیم کردند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از مردم خواست برای ارتقای سلامت خود حتی اگر بی دلیل بخندند ورزش کنند و با انجام عبادات به سلامت معنوی خود توجه ویژه داشته باشند.

فرشید رضایی، رئیس دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت نیز در این مراسم گفت: روند پیری از 20 سالگی شروع می شود که روند مصرف سیگار را تسریع می کند. ما باید به سلامت خود توجه ویژه ای داشته باشیم و از عواملی که به سلامتی ما آسیب می زند دوری کنیم.

بیشتر بخوانید  مراجعه کنید | لحظه ورود احمدی نژاد به ستاد تبلیغات وزارت کشور

دیدگاهتان را بنویسید