مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

وام‌ فوری ۳۰۰ میلیونی را از کدام بانک‌ها بگیریم؟ + شرایط کامل(فیلم)

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا،در این ویدیو با مقایسه جز به جز طرح وام قرض‌الحسنه «بانک ملی ایران»، «بانک کشاورزی»، «بانک گردشگری» و «بانک قرض‌الحسنه مهر»، به این سوال که از کدام بانک، با حداقل گردش‌حساب و با بیشترین ماه‌های بازپرداخت میتوان وام گرفت پاسخ داده خواهد شد.


یکی از پرمتقاضی‌ترین طرح‌های تسهیلاتی وام قرض‌الحسنه بانک رسالت است. این وام براساس میانگین حساب شما داده می‌شود و تا سقف ۳۰۰میلیون تومان هم به متقاضی تسهیلات می‌دهند. وام بدون سود و تنها با کارمزد ۲درصد ارائه می‌شود و برای وثیقه این وام یک سفته الکترونیک از ضامن و یک سفته الکترونیک هم از دریافت‌کننده وام می‌گیرند.

تسهیلات بدون ضامن بانک شهر: این طرح مخصوص مشتریانی است که دارای حساب در بانک شهر هستند و از زمان افتتاح حساب آنها حداقل ۳ماه گذشته باشد. این وام با اعتبارسنجی به مشتریان بانک شهر داده می‌شود و سقف آن هم ۵۰میلیون تومان است. زمان بازپرداخت وام بدون ضامن شهرپلاس بانک شهر هم ۳۶ماهه است.

طرح بهارانه بانک آینده: همه مشتریان بانک آینده با داشتن میانگین حساب ۳ – ۴ ماه از حساب خود می‌توانند تا ۱۵۰درصد میانگین حساب خودتان وام بگیرید. البته فقط مشتریان دارای رتبه اعتباری A می‌توانند این وام را بگیرند.

وام بدون ضامن بانک تجارت: سقف این وام ۱۰۰میلیون تومان است، اما شرط مهمی هم دارد: متقاضی وام باید حقوق‌بگیر بانک تجارت باشد که همین کار را سخت می‌کند. سود وام هم ۲۳درصد و حداکثر زمان پرداخت آن هم ۴۸ماهه است.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید
بیشتر بخوانید  عکس/ سلفی پر افکت لیلا اوتادی و شبنم قلی خانی!


نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *