هلاکت سرکرده داعش در استان صلاح الدین عراق


به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، ستاد مبارزه با تروریسم کشور امروز (شنبه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد: «ابومریم الکهطانی که در نزد داعش به عنوان مدیرکل استان صلاح الدین شناخته می شد، به همراه پنج داعشی. – و تروریست ها در رشته کوه حمرین به هلاکت رسیدند.

بر اساس این گزارش، در پی حمله جنگنده های عراقی به مخفیگاه تروریست ها در رشته کوه حمرین، القحطانی و همراهانش به هلاکت رسیدند.

ستاد مبارزه با تروریسم در عراق اعلام کرد که این عملیات تحت هدایت فرماندهی کل نیروهای مسلح و با مشارکت اداره اطلاعات و تحقیقات فدرال در وزارت کشور و نیروی هوایی عراق انجام شد.

این ستاد افزود که «الکهطانی» با ایجاد ایست بازرسی های جعلی در نزدیکی منطقه اطراف کوه حمرین، کشتار و آدم ربایی شهروندان و نیروهای امنیتی را دنبال کرد.

گروه رسانه ای دستگاه امنیتی عراق صبح امروز اعلام کرد که جنگنده های نیروی هوایی این کشور مخفیگاه های داعش را در کوه های حمرین در استان صلاح الدین هدف قرار دادند.

این بیانیه می افزاید: سامانه اطلاعاتی عراق توانست اطلاعات دقیقی از حضور سرکردگان مهم داعش در این محل به دست آورد و با ارائه این اطلاعات به مقامات مربوطه و با هماهنگی و همکاری نیروی هوایی، محل استقرار این سرکردگان را به دست آورد. آشکار شدند. هدف قرار گرفته است. . توسط جنگنده های نیروی هوایی عراق

سازمان اطلاعات عراق افزود: بر اساس اطلاعات و رصد دقیق، خوابگاه این تروریست ها در حوالی رشته کوه حمرین منهدم و منجر به هلاکت ۶ داعشی شد که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید  آمار تاج 30 دسامبر 1400; فوت 20 هموطن دیگر شناسایی شد / 4658 بیمار جدید

<п>اعلامیه هلاکت سرکرده داعش در استان صلاح الدین عراق اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

دیدگاهتان را بنویسید