مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

هفته ی کم فروغ بورس به پایان رسید

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا،بازار سهام در آخرین روز کاری هفته همانند روز گذشته، همچنان در مدار نزولی قرار دارد و کاهش روز افزون ارزش معاملات نشان از عدم رغبت سرمایه گذاران خرد به سرمایه گذاری در بازار سهام دارد.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 3هزار واحدی به 2 میلیون و 158 هزار واحد رسید و همچنان توانست خود را در میانه های کانال 2 میلیون و 100 هزار واحدی نگه دارد. همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی جزئی به ارتفاع 752 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شپنا»، «شتران» و «وبملت» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «انتخاب»، «وسپهر» و «خاور» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «حفارس»، «خگستر» و «ذوب» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرومیت»، «کرمان» و «کمرجان» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 22 آذر ماه 1402، مبلغ 4 هزار میلیارد و 500 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 83 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 195 نماد در محدوده مثبت و 226 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 171 نماد در محدوده مثبت و 170 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


بیشتر بخوانید  زن، زندگی، آزادی؛ شعاری دروغین با هویت واقعی تروریسم و تجزیه طلبی
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *