هشدار زرد هواشناسی تهران / پیش بینی سیل از 30 مرداد 1401.به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه منطقه تحت تاثیر سامانه پیش بینی شده ارتفاعات شمالی استان تهران قرار دارد، گفت: با توجه به احتمال روان آب و جاری شدن سیلاب. از برخی جاده ها و رودخانه ها، به مردم هشدار می دهیم که رودخانه ها را دور نگه دارند!

حامد یزدیمر از صدور اخطاریه زرد رنگ هواشناسی در روز شنبه خبر داد و اظهار داشت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی از بعدازظهر یکشنبه 9 مرداد لغایت چهارشنبه 2 مردادماه رشد ابر همرفتی و رگباری پیش بینی می شود.

یزدیمر با اشاره به اینکه محدوده تحت تاثیر سامانه پیش بینی شده، محدوده و ارتفاعات شمال استان تهران به ویژه ارتفاعات شمال شرق است، تصریح کرد: در این زمینه به دلیل احتمال روان آب و جاری شدن سیلاب در برخی نقاط به مردم هشدار می دهیم. معابر و طغیان رودخانه ها و کانال های فصلی برای دوری از رودخانه.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران افزود: به تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران هشدار داده شده است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش مردم در مقابله با مخاطرات بیان کرد: تلاش ما در ستاد مدیریت بحران این است که همواره در ارکان اساسی پیشگیری، آمادگی و واکنش حرکتی رو به رشد داشته باشیم و این امر با برگزاری مانور و آموزش انجام می شود. . برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید  درگذشت معروف‌ترین بازمانده بمباران اتمی هیروشیما در سن ۹۶ سالگی / فیلم -

دیدگاهتان را بنویسید