هشدار جدی | احتمال وقوع سیل در تهرانآنچه دیگران می خوانند:

گزارش کردن تو خبر: حامد یزدیمهر مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه منطقه تحت تاثیر سامانه پیش بینی شده در ارتفاعات شمالی استان تهران قرار دارد، گفت: با توجه به احتمال روان آب و سیلابی شدن برخی معابر و رودخانه ها به مردم هشدار می دهیم. برای دوری از رودخانه ها

جزدیمر امروز از صدور اخطاریه زرد هواشناسی خبر داد و اظهار داشت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی از بعدازظهر یکشنبه 9 مرداد لغایت چهارشنبه 11 شهریورماه رشد ابرهای همرفتی و بارش های سیل آسا پیش بینی می شود.

یزدیمر با اشاره به اینکه محدوده تحت تاثیر سامانه پیش بینی شده، محدوده و ارتفاعات شمال استان تهران به ویژه ارتفاعات شمال شرق است، تصریح کرد: در این زمینه به دلیل احتمال روان آب و جاری شدن سیلاب در برخی نقاط به مردم هشدار می دهیم. معابر و طغیان رودخانه ها و کانال های فصلی برای دوری از رودخانه.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران افزود: به تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران هشدار داده شده است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش مردم در مقابله با مخاطرات بیان کرد: تلاش ما در ستاد مدیریت بحران این است که همواره در ارکان اساسی پیشگیری، آمادگی و واکنش حرکتی رو به رشد داشته باشیم و این امر با برگزاری مانور و آموزش انجام می شود. . برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید  انتشار کتاب "چرا مقاومت" توسط فعال رسانه ای همدانی - آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید